ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

polo

Citat od: MaVeRiCk dne 08. Junij 2008, 19:29:12
Zelo izčrpno vremensko poročilo :icon_haha: :icon_haha: :icon_lol:
Ej Maverick,zdej mi je pa dovoll!
Tolko maš spamov da glava peče!

En teden!

zigarrdo

Zmerno oblačno, padavine danes razen ponoči ni bilo, vse nas je obšlo...

Temp. +19.8°C
T max. pa je bila +23.1°C
vlaga = 62%
veter =  Nw 12 km/h
Everywhere you go you always take the weather with you

zimazakon

Trebnje
+18.2° C
78% RH
1014 hPa
trenutno brez vetra

Lep pozdrav v Šaleško dolino :icon_rolleyes:

Davis Vantage Pro2 Plus
www.zimazakon.si

medica

Južno od Ljubljane se pomika nevihta, enkrat je zagrmelo druače sploh ne bi opazil.  :shrug:

Pogled proti Krimu

MINIMAX

Lj-Polje
delno oblačno, grmenje s smeri Krima
18°C
rH 71%
1014mbar
SV 2m/s

danes 6,2mm (v nočnih urah)
ta mesec 71,4mm
MINIMAX
Lj-Polje

kekec46

delno jasno
t: 15,1
padavine: 4,7 mm

pogled proti severu:

pogled proti jugu:


Lp

paradolf

Zmerno oblačno in +16.4°C
Od SV se je približevala manjša ploha a je po radarju sodeč razpadla.
Se pa še kar precej padavin pojavlja v okolici Maribora.
Včeraj sem zabeležil 5.6mm padavin.
V Podgorju tako 7 zaporedni dan s padavinami. Verjetno pa je ponekod celo 8 tak dan.
Ta mesec do sedaj 128.7mm. Lanski junij je dal pri meni 133mm. Danes ga bomo mogoče že prehiteli.
Ni kaj. Tole dežurstvo s statistiko mi ne pusti spati okoli polnoči  :icon_smile:
Hvala vsem ki ažurno pošiljate količine padavin na ZS :icon_wink:
Lahko noč :wavey:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

bostjan

Citat od: Roger dne 08. Junij 2008, 18:59:37
Pri nas danes 16.2mm padavin.Mi je malo čudno ker je bilo pri nas več padavin kot v Podsmreki,tam 20mm,ko so bile pri nas že kar nekaj časa padavine je tam še sijalo sonce :icon_question:

V Podsmreki v tisti nevihti, ki šla čez Dobrovi ni padlo nič dežja. Nato se je na hitro naredila nova nevihta točno nad nami v kateri je padlo 20 mm dežja.

Lp Boštjan

gradiščan

GRADIŠČE - BRKINI

Prebujamo se v pretežno jasno vreme pri 14.2 stopinjah in burji v sunkih do 25 km/h.

Včerajšni max. sunek pa je bil ob 18.40 uri in sicer celih 102.6 km/h :icon_wink:

paradolf

Ob 6h v Podgorju pretežno oblačno.
Na poti v Gameljne pa je v Šmartnem in v Gameljnah tudi malo kapljalo iz neba.

Kot se mi je že včeraj dozdevalo, je šla včeraj nevihta kot kaže ravno čez Gameljne in tako je tam padlo skupaj 23.2mm dežja.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

grizli

Podatki za Kočevje

-oblačno, občasno dežuje  
-temperatura 15.2°C
-tlak 1018 hPa
-relativna vlažnost 96%
-padavine danes skupno 2 mm; včeraj 21 mm
-veter 4.3 km/h; SZ - 321°

lpP
grizli ma vas rad

max

#581
Griže pri Žalcu

Zmerno oblačno
Temp 16,7°C
Tlak 1021mb, raste
Vlaga 95%
Brezveterje
Padavine 0,3mm(ponoči ob cca 03h)
Včeraj 9,5mm(ob 17:20h je bil kar močan naliv, ki je navrgel v parih min. 4,5mm, vendar me ni bilo doma, sem bil v LJ, tam pa suho)

joze

Ravna pri Ligu, oblačno.

Temperatura 18,4 °C

Tmin danes 14,6 °C ob 05:50

Vlaga 52 %

Pritisk 1020 hPa, raste

gorenjskaKR

V Kranju trenutno delno jasno,pokritost z oblaki 45%,
Temperatura 15 stopinj,
Relativna vlaznost 82%
Vidljivost 16km
Veter 4km/h
Padavine v zadnjih 24 urah- 1.0 mm

matjaz

V Velenju trenutno naliv, radar pa sicer kaže en mali "flek" nad nami.
"Kakšen lep poklic biti človek na Zemlji...
Maksim Gorki"