ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.5 - 31.5 2008]

Začel/a polo, 16. Maj 2008, 10:55:37

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

kekec46

jasno ... s tistim čudnim nebom  :icon_haha:
t: 17,9
tmax: 26,1
tmin: 11,6

Lp

walter76

#466
Citat od: max dne 28. Maj 2008, 21:30:27
@ walter76 lahko potrdiš ali ovržeš risanje radarja fossalon :icon_question:
Zdajle bi moralo ob obali nekaj dol padat :icon_rolleyes:
Drugače pa ga že nekaj dni nekaj špiči z raznimi barvami (krogi) :icon_question:
             


Nič ne pada...res ne vem kaj dogaja to...radarji očitno malo "black aut"-(nekdo vklopil meglenke?)
vseeno pa nekaj lis celo rumene barve nekje pri BENETKAH,no postaja v Benetkah pravi JASNO !
:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Prijatelj vremena !

zigarrdo

Citat od: Roger dne 28. Maj 2008, 21:55:12
Delno oblačno 17.5°C.Tmax je bila 29.1°C :icon_smile:

Kako hladno v dobrovi!?

Pri meni še vedno zelo toplo pri +23.8°C
vlaga 52%
Everywhere you go you always take the weather with you

Pihe

Citat od: walter76 dne 28. Maj 2008, 22:09:07
Nič ne pada...res ne vem kaj dogaja to...radarji očitno malo "black aut"-(nekdo vklopil meglenke?)
vseeno pa nekaj lis celo rumene barve nekje pri BENETKAH,no postaja v Benetkah pravi JASNO !
:icon_question: :icon_question: :icon_question: :icon_question:

Če je pa tako, pol pa gre resnično za saharski pesek v zraku od katerega se odbijajo radarski snopi.Tam, kjer je koncentracija teh smeti v zraku najgostejša, pač radar zazna kot padavine.Druge razlage trenutno ne vidim. :shrug:

Počasi po klancu navzdol, +18,8.Vlaga pa v klanec 84%.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

walter76

#469





in ob 22:12



SATELITSKA SLIKA malo pojasnjuje...
http://www2.sat24.com/images.php?country=alps&type=&format=&sat=&rnd=2247620

pa še to.....

No ALADIN daje celo padavine ponoči med 5:00 in 8:00 na obali oziroma "bližini"
Kakšne ?
Prijatelj vremena !

blazek

ŠE zanimivosti iz Družinske vasi. Podrt je bil rekord v najvišji majski temperaturi. Včeraj se je temperatura povzpela do kar 33,4 stopinje. Danes je bilo le 33. Jutra so presenetljivo sveža, včeraj je bilo 12,5, dnevni hod skoraj 21K. Današnje jutro pa je imelo 13,1.

Podrt je bil rekord tudi v Novem mestu, kjer je bil Tmax včeraj 32,6, danes pa 32,4 stopinje.

Astra

Živjo. V Slavoniji, točno v kraju Valpovo pri Osijeku smo podirali vročinske rekorde že drugi dan zapored. Včeraj je bilo okoli 33°C, danes pa v Osijeku popoldne ob 17 uri ?!? še kar prijetnih 35°C. Noro, vmes je zapihal sem ter tja še kakšen šibak JZ veter.  :icon_wink:

Aha, ponoči se ni spustilo pod 20°C.

Pozdrav tokrat še iz Hrvaške, kmalu spet doma v Sloveniji.

Spodaj slika Drave v Osijeku.  :icon_wink:

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Mamut

Vreme v Nevljah

jasno

temp. +14.4C  včeraj max  ob 16.05  31,2 C

1014,1¸hPa

vlaga 86 %

veter SZ 18,4 km/h

vidljivost dobra :wavey:


max

Griže

Jasno, nekaj kopren na nebu
Temp 16,8°C Max.včeraj 32,3°C
Tlak 1016mb
Vlaga 70%
Brez vetra


MINIMAX

Lj-Polje
5:50
jasno z meglico na višini
+14,2°C
rH 88%
1014mbar

včeraj 33,7°C
MINIMAX
Lj-Polje

kekec46

no delno jasno ... pa tista čudna oblačnost še ...
danes je jutro že nekoliko hladneje od prejšnjih ...  :icon_wink:
t: 15,3
hg: 95
p: 1014,8 pada

Lp

zimazakon

Trebnje
jasno
+17.6° C
78% RH
1013 hPa - pada
vetra ni

T min. 15.9° C ob 5.51
Davis Vantage Pro2 Plus
www.zimazakon.si

gradiščan

GRADIŠČE - BRKINI

Temperatura +14.9 stopinje
Iz JZ se sili visoka oblačnost.

ŽUPMART

#478
Trenutno smo pri 20,8°C in hitro raste! Poglejte si spremembe v določenem času... :icon_eek: :clap:
Sprememba v 5 min  +0,5 °C
Sprememba v 30 min +2,0 °C
Sprememba v 60 min  +3,5 °C




Pihe

Jasno, +19,3 (Tmin +15,1 ob 5.43).
Vlago je začel zbijat rahli vetrič iz JZ in SZ, kar je znanilec poslabšanja. :icon_arrow:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si