ZEVS Forum

Trenutno vreme [ 1.5 - 15.5 2008 ]

Začel/a polo, 30. April 2008, 23:15:22

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

blazek

Tukaj smo danes beležili 4mm padavin.

pa še včerajšnje slike


plohe so pogosto obliale Gorjance in del Šentjernejskega polja








pa še malo za hec, polžja svatba

gradiščan

GRADIŠČE - BRKINI

JASNO - BREZ OBLAČKA... VČERAJ JE VRGLO 11.4 MM PADAVIN.



Lep sončen dan vsem skupaj :icon_wink:, uživajte.

Pihe

Dobro jutro v nebeško čisto jutro! :clap:
Tmin +3,9, zdaj pa v klanec navzgor in +7,7.
Včeraj 24 litrov moče. :icon_exclaim:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

max

Griže pri Žalcu

Kristalno čisto jasno nebo :icon_wink:
Temp 11,8°C
Tlak 1024mb, raste
RH 86%
Veter do 10km/h Z
Včeraj 4mm dežja v dveh plohah

Zgledalo je pa takole





joze

Ravna pri Ligu, jasno

Temperatura 19,7 °C

Tmin danes 7,1 °C ob 06:45

Vlaga 39 %

Pritisk 1023 hPa, raste

Padavine včeraj 15 mm

Padavine danes 1 mm

walter76

PORTOROŽ

Prekrasen sončen dan 19.5.C  :icon_wink:
Prijatelj vremena !

kekec46

lepo sončen dan z nekaj oblački  :icon_wink:
t:18.1
hg: 40
p:1020,7
pad: 2mm

Lp

polo

Pri nas je vreme takšno,T pa je 18,8°C
Še par slikic iz Bele krajine








max

Griže pri Žalcu

Cel dan, se izmenjujeta sonce in oblačnost, je pa brez padavin :icon_wink:
Temperatura je pri 22,0°C, tlak 1022mb, vlaga 32%, hitrost vetra pa
od 14h počasi narašča, sedaj do 17km/h SV


joze

Ravna pri Ligu, jasno.

Temperatura 18,3 °C

Tmax danes 22,1 °C ob 12:23

Vlaga 32 %

Pritisk 1022 hPa, ustaljen

Padavine danes 1 mm

Ciklon

Tmin = +5,0°C
Tmax = +24,5°C
---------------------
delno oblačno
T = +20,5°C
RH = 38%
p = 1020mb - pada
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

Serpentinšek

Cumulonimbus, a se ti ne zdi, da maš nekaj visoke max. temp.  :icon_rolleyes:
Danes gotovo ni bilo tam niti +23, kaj šele +24,5°c  :icon_surprised: In nikjer v notranjosti od MS do Postojne ni bilo toliko.

Tule gor je pogrelo +21°c okoli 14.00 nato se je pooblačilo in od severa nas je prešla ploha (spet  :icon_rolleyes: ), ki je pustila 0,3mm.
Zdaj pa spet precej jasno, +16, in kar lepo se hladi...
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

Ciklon

Citat od: Serpentinšek dne 02. Maj 2008, 19:36:34
Cumulonimbus, a se ti ne zdi, da maš nekaj visoke max. temp.  :icon_rolleyes:

Sem opazil ja. Imam čez senzor shield in je na izpostavljenem mestu (podnevi na soncu). Tako, da so Tmin spodobne, Tmax pa očitno ne. :shrug: Mam pa še en senzor 5m stran v senci in je današnja Tmax bila tam 21,0°C, tako bi bilo bolje, da upoštevam te maksimalne temperature. :icon_question:

Trenutno:
pretežno jasno
T= +14,0°C, ( "v senci" +14,5°C)
RH = 59%, ("v senci"  58%)
p = 1020mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

max

#58
Griže pri Žalcu

Tmax 22,2°C ob 16:10h(v tem času je bila kar močna pripeka)
Tmin 6,9°C ob 5:37h
-----------------------

Temp 14,3°C
Tlak 1023mb, ustaljen
RH 51%
Veter se je umiril, samo rahla sapa, ker se v dolini ohlaja
Padavin danes ni bilo :icon_wink:

gradiščan

GRADIŠČE - BRKINI

Trenutna temperatura +13.1 stopinje
Tmax je bila +20.0 stopinj ob 15.12 uri,
Tmin je bila +6.0 stopinj ob 06.21 uri,
trenutni tlak 1020.6 HPA,
Vlaga 56 %
veter v sunkih do 5.0 km/h smer W-NW,
max. sunek danes 30.6 km/h smer NE
danes NI bilo padavin, s severa se je sicer popoldan nekaj oblačilo, vendar do nas ni prišlo... Bil pa je prav čudovit dan, vsi že v kratkih rokavih..piknik, pivo..itd... zdaj pa čakam HOKEJ: SLO - CAN  :icon_wink: