ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Ciril

V MS danes zgodaj zjutraj (okoli 1:00) še 1.4 mm.

LP Ciril

Mamut

Vreme v Nevljah

megla :icon_sad:

temp. + 6,4 C

1007,9  hPa   raste :icon_wink:

90 % vlaga

veter SV  1,4 km/h

vidljivost 200 m zaradi megle. :icon_eek:

max

Griže pri Žalcu

Visoka oblačnost iz katere občasno rahlo porosi
Temp 9,0°C
Tlak 1012mb, raste
RH 92%
Veter 5km/h V
Padavine 0mm

Pihe

Kar hladno jutro se je skuhalo danes s Tmin +4,2.
Ponoči je okrog pol dveh poškropilo še za 0,2 mm.
Zdaj pa delno oblačno in +7,5.
Tlak 1011,4 Hpa raste
Vlaga 98%.
V višinah vleče veter SV smeri, pri tleh mirno.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

joze

Ravna pri Ligu, delno jasno.

Temperatura 11,8 °C

Tmin danes 6,8 °C ob 06:34

Vlaga 98 %

Pritisk 1014 hPa, raste

Padavine ta mesec 198 mm

Padavine letos 640 mm

Zjutraj smo imeli gosto meglo, zdaj se pa počasi jasni.

Snoop

I LeT My Little HoMiEs RiDe On YoU

eddy

zjutraj je bilo megleno sedaj pa se ze kaze malo sončka
temperatura 11.6
vlaga 89%

padavin danes ni bilo se zaenkrat
vceraj pa je padlo 16,6 mm

Lp

paradolf

V Lj. neka srednja oblačnost iz katere malo kaplja obenem pa se kaže sonce.
Kaj večjega ne izgleda da bo danes nastalo.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

max

Tudi pri nas je nekaj takega, kapljati pa je nehalo
Delno oblačno, vmes sije sonce
Temperatura počasi narašča in je 15,4°C
Tlak se tudi rahlo dviguje 1015mb
Vlaga 55%
Veter zapiha občasno, spremenljive smeri
Padavin pa mislim da danes ne bom zabeležil, razen če se skuha kakšna nevihta :icon_rolleyes:

Trocki


Nekej se kuha SZ od mene proti Idriji. Čist je črno, grmi, pa ogromna dežna zavesa se je naredila. Tudi radar nekaj kaže.
Drugače pa zaenkrat pri nas še brez padavin, temp. pa 15,7°C.
Napovedujejo pa še naprej nestanovitno vreme z občasnimi plohami. Hmmm... :icon_rolleyes:

LP
Vreme bo! :)

max

Pri nas je zapihal severozahodnik ki v sunkih dosega 27 km/h.

Astra

#401
Ojeej, na žalost nimam pri sebi fotoaparata. Malce v smeri Idrije in Godoviča, jugozahodno od Logatca je nastal okoli 14 ure en zelo lep Cb, spodaj je pa nastal dobeseno v črno barvo črke J zavit shelf cloud. Res kot pogled v pekel.  :icon_lol:

Prešla nas je pa ena majhna plohca. Se bo pa še kaj skuhalo, saj je sorazmerno kar lepo toplo v nižinah. Edino sonca nam zmanjkuje za kakšen konkretnejši vertikalni dvig zraka, bo pa na jugu in vzhodu popoldne nastala še kakšna lepa ploha, morda celo nevihta. V višinah kar konkreten in hladen S do SZ veter.  :icon_wink:

Na Vrhniki trenutno 15°C.

Pike označujejo razelektritve.

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Jernej

Grmi in temen oblak proti Trnovskemu gozdu.

Davor

#403
Vreme v Škofji vasi pri Celju:

Temperatura: 13°C

Tlak: 1014 hPa

Manjša ploha

Ob plohi je zapihal rahel-zmeren SV veter, ob katerem je temperatura padla za več kot 2°C.

Lep pozdrav


Edit 1  (15.14): Po manjši plohici temperatura skočila nazaj gor na 14,6°C.

Edit 2: Zopet plohica.
Brez oblakov ni ciklona!

kekec46

no tudi pri nas je bilo zjutraj megleno in kar hladno ... Tmin: 3,0
ob 10.15 je bilo 0,5 mm padavin ... ter sedaj popoldne, ampak dežemer teh ni zaznal  :shrug:
t: 12,6
hg: 78
p: 1014,1 raste

LP