ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.01.- 31.01.2008]

Začel/a ablak, 16. Januar 2008, 03:12:57

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

jaka

pr men pa 6 mm zaenkrat, temperatura pa počasi pada in je trenutno 4.7°C

polo

Danes je je bilo spremenljivo oblačno,občasno je rahlo kapljalo (2,1l.)
T max = 8,3°C
T min  = 4,9°C

Trenutno oblačno pri 5,8°C

zigarrdo

Pri meni je bilo večji del dneva večinoma suho, občasno je le kapljalo, sedaj pa kaki 2 uri občasno dežuje, čakamo močnejše padavine iz JZ!
temp. počasi pada, trenutno 5.8°C
V Bohinju in Kranjski Gori pa trenutno +2°C, morda ob močnejših padavinah celo sneži!?? No, če se arsovih 700m uresniči potem naj bi!?
Everywhere you go you always take the weather with you

maestro

+2.6C, temp. se vedno lepo pada,v tokratnem poslabsanju do sedaj 35.3mm. Trenutno pada pa dež s snegom :icon_wink:
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

maestro

temperatura se vedno pada, +0.8C,sneži, 0.5cm  :clap: :clap: :buttrock:
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

Mamut

#35
Vreme v Nevljah

oblačno in rosi

temp. + 4,2 C

1010,9 hPa

91 % vlage

veter JZ 1,8 km/h

v 24 h padlo pri meni 8,2mm od tega danes 3,4 mm dežja, torej nobenih velikih količin minus v padavinah se nadaljuje. :icon_eek:
:icon_question:

na Kaninu ga pa res dobro siplje , Pihe bravo za kamero. :clap: :icon_wink: :beerchug:

MINIMAX

Lj-Polje
+4°C
zadnjih 24 ur 5mm
ta mesec: 31mm
MINIMAX
Lj-Polje

paradolf

Ob 6h oblačno in rahlo dežuje.
+4.7°C
Do mojega odhoda v službo danes 3.4mm in včeraj 6.4mm.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

kire

Oblačno ter sneži,je že pobelilo

Snežiti začelo okrog 5.30

+0,5oC
Vreme je bilo, je, ter vedno bo.
LP. kire

Duzek

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

paradolf

Citat od: Duzek dne 17. Januar 2008, 06:51:35
Sneži 0.5oC :icon_wink:  :clap:
Da v Bohinju sneži sredi Januarja...Aleluja...končno :icon_wink:
SnowChase group (Twister, Tađiki, Bismarck in jaz) je včeraj oziroma danes zjutraj srečno prispela iz zasnežene Soriške planine  :icon_wink: :icon_biggrin:  Zimska pravljica pa avto nismo nič porival. Tokrat smo imeli žal gume M+S(Bismarck)  :icon_lol:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

stog

Rahlo dežuje. Občasno celo bolj kaplja kot rahlo dežuje.
T= 4,6°C.
Meja sneženja je zagotovo nad 900m+ saj so vrhovi do te višine povsem brez znakov sneženja.
Do tega trenutka je padlo v celem poslabšanju 20mm.
Res ne razumem, kako ne more niti eno poslabšanje sproducirati zmernih padavin. Vse kar je je rahlo že celo zimo s skoraj nič izjem.

stog

Katarina nad Lj.   rahlo dežuje   4
Rateče Planica   rahlo dežuje   1

Je treba še kaj pojasnevati?
V večini Slovenije očitno povsem sneži šele na 1000 ali 1100m.
Po vertikalni sondaži sodeč morda celo na 1200m ob rahlih padavinah.  :icon_question:
Medtem Sviščaki na Snežniku (1254m) prav tako najbrž ne gledajo sneženja.
Arso pa seveda kot vedno brez slabe vesti ustreli 700m.  :icon_lol:

hrošč

Je kar zanimiva tale snezna meja ja. Trenutno gledam webcam iz Kr Gore, razen na Vitrancu je ocitno dezevalo. Na Starem vrhu baje snezilo, Bohinj snezi..Vogel in Kredarica sta pa sploh zmagovalca, predvsem Vogel.

ablak

Ob 08.00. h

Temp    4 °C    
Zr.vl.     97 %

Oblačno in zamegljeno. Iz vsega tega rahlo prši, trenutno brez vetra.

Lp