ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 3. 2021 - 31.3. 2021)

Začel/a max, 01. Marec 2021, 06:16:28

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Tržičan

Pri nas pravi snežni blizzard, piha močan veter, sneži in grmi. Do zdaj padlo 1cm snega.

Neurje123

#121
Pri nas je pričelo deževati okoli 8h ure zjutraj, glavnina padavin pa je bila od 9:30.

Od 9:40-9:45 je prehodno zapihal močan S do SZ veter ob močnem dežju, ki je v sunkih močno nosil dež. Ob močnejših padavinah so se med dežjem od 10:50 mešale tudi snežinke, a jih ni bilo veliko. Ohladilo se je na +3.0°C, enako je še sedaj. Sneg je zapadel nad 600m nadmorske višine, malce Z-neje na Kozjaku pa vse do 500m.

Do tega trenutka je padlo 7.0mm padavin, še pa rahlo do zmerno dežuje.

Edit: ob 13:30 so padavine ponehale, do 13h se je še malce ohladilo in sicer na +2.5°C. Skupno je padlo 7.3mm padavin. V Marcu je doslej padlo 18.7mm.

Matejp

Na Lavrici (JV Ljubljane - Barje) močno sneži.


bbator

Sneži 1,7°C. Zaenkrat plesnjiva trava.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!


gradiščan

#126
Gradišče Brkini

Prava zima, najprej leden dež, sodra, zdaj pa sneži. Sunki vetra do 56 km/h, občutek mraza pa -10,8 °C
Temperatura Trend 30 min: -5,5 °C  :buttrock:

paradolf

Dež s snegom še vedno, a prevladuje sneg.
+2.2°C.
15 mm padavin.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Lazic

Ljubljana Šiška - sneži, pobeljeno

matic19

V Šiški pravi metež. Padajo plahte, v par minutah vse belo. Škoda ker je 2 meseca prepozno ta sneg...

Neurje


tomazsta

VP Rakitna, 827 m

Močno sneži, zapadlo je že 8 cm snega. Temperatura: 0,1 °C.
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

Lluka

Planina pri Rakeku ob 14.10h

tren stanje= sneženje
tren temp = 1.2°C

Smučar

V petek je padlo 8mm dežja.

Danes pa toplo jutro okoli 8-9°C, ratalo mi je naredit še lepo kolesarsko turo.

Nato okoli 11h ploha sodre, grmenje, nato naliv in sedaj že nekaj časa zmerno do močno sneži, padajo prave plahte. Trava je že bela. Moram reči, da nisem pričakoval snega danes. Je pa zanimivo gledat  :icon_wink:
Trenutno samo še 0,9°, rosišče 0°.

ŠmarnogorčaN

#134
Pri nas v Šmartnem (okolica LJ) močno sneži...padajo prave plahte :buttrock: vse pobeljeno!