ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 1. 2021 - 31. 1. 2021)

Začel/a Matej1998, 01. Januar 2021, 00:44:47

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Korošec

Citat od: javi dne 01. Januar 2021, 22:08:00
Dežuje pri - 0,2 in rosišču - 1,2.  :shrug:

Ha? Tukaj pa že na novo pobeljeno... Je pa drsališče zunaj

Perice

Ni nam lahko... :)

paradolf

Oblačno.
Prej je deževalo.
+3.4°C
4.1 mm dežja danes.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Matej1998

Prvi dan novega leta smo začeli z oblačno nočjo. Večji del dneva je bilo muhasto vreme. Dopoldne je občasno rosilo, okoli 11.ure se je za nekaj časa celo pokazalo sonce, okoli 12.ure pa je spet porosilo. Tudi popoldne je prevladovalo oblačno vreme, občasno je rahlo deževalo oziroma rosilo. Zveler je bilo oblačno, ob 23.uri nas je prešla ploha dežja. Po 23.30 se je oblačnost trgala. Večji del dneva je pihal J veter.

T max: 9,4 stopinj
T min: 5,6 stopinj
Maksimalna hitrost vetra: 34 km/h
Dnevne padavine: 3,6 mm

Trenutni podatki;
Vreme: pretežno oblačno
Temperatura: 8,7 stopinj
Vlažnost: 86%
Rosišče: 7 stopinj
Zračni tlak: 1009,9 hPa (ustaljen)
Hitrost vetra: 5 km/h
Dež s Trsta zmoči za dva prsta, dež z juga zmoči za dva pluga in dež s Pomjana zmoči za dva pjana.

cezplotnik

Na Gorenjskem sneži na območju Bohinja, v Zgornjesavski dolini.
Na Primorskem v Bovški kotlini in na območju Petrovega brda.

Ob JZ klasično pretoplo na Jezerskem.

Stopinjo pretoplo tudi na osrednjem Gorenjskem. Škoda, praktično že cel teden ista situacija.

Lluka

Planina pri Rakeku - Nart  520m ob 7.20h

tren temp  ; 0,4°C

tren stanje =  po dežju, rahlo sneženje - pobeljeno

padavine ob 7h = 21.0 mm

Nižje pod 500m pa dež s snegom

Oblak69

Šentjošt nad Horjulom, 642m

Sneži :buttrock:

T= -0,1 °C, Tmin
Tmax= 1,2 °C ob 3.28
Vlaga= 98%
Padavine= 2,8 mm


MINIMAX

Lj Polje

dežuje
2,6°C

letos že 26mm dežja
MINIMAX
Lj-Polje

Vremenko

Oblačno
rahlo sneži
3cm novega,na 17 podlage

lesce

#24
sneži, zej nej pa do konca termina zdrži...0,4°C, rosišče 0,0°C, padlo je 9,4 mm, imamo še 17 cm snega

računalnik

10,7 mm padavin. Ob močnejših padavinah sneži, drugače pada mix

računalnik

#26
Citat od: lesce dne 02. Januar 2021, 08:16:58
sneži, zej nej pa do konca termina zdrži...
Uf težka bo. Novi aladin kaže pavzo s padavinami do 3 popoldan, medtem se pa zna že ogreti :(
Če bi padalo ves čas bi še mogoče šlo.

lesce

Citat od: računalnik dne 02. Januar 2021, 08:50:20
Uf težka bo. Novi aladin kaže pavzo s padavinami do 3 popoldan, medtem se pa zna že ogreti :(
Če bi padalo ves čas bi še mogoče šlo.
a veš kva..nej se pa zej še 1x vse poklopi..čakam že toliko časa na naše stare zime, da počasi že najdem kak siv las  ;D od starosti namreč:)

najed

Še eno zasneženo jutro v Bohinju. Zaradi mene lahko tudi neha, lopate mam že poln k....  :beerchug:

H2o

V Žireh so bile zvečer med dežjem stopljene snežinke.

Danes ob močnejših padavinah sneži, ko pa intenziteta pade, preide v dež s snegom.
+0.6°C

Snega je okoli 8 cm.