ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 1. 2021 - 31. 1. 2021)

Začel/a Matej1998, 01. Januar 2021, 00:44:47

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Matej1998

Pa začnimo v novo leto 2021!

Lp, Matej
Dež s Trsta zmoči za dva prsta, dež z juga zmoči za dva pluga in dež s Pomjana zmoči za dva pjana.

tomazsta

VP Rakitna, 827m

Vreme: oblačno in rahlo rosi.  :icon_cry:

Temperatura:        1,5 °C
Tminimum:           0,6 °C ob 1:46 h
Tmaximum:          1,5 °C
Trosišča:               0,9 °C
Vlaga:                  96%
Zračni tlak:           1011,1 hPa miruje
Veter:                   0,0 km/h
Veter max.sunek:  30,6 km/h ob 0:12 h
Padavine:              0,6 mm
Višina snežne odeje : 5 cm
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

lesce

#2
SREČNGA, ZDRAVGA PA VREMENSKO ŠE BOLJ ZANIMIVO 2021!
:beerchug: :beerchug:
sicer pa jasno pri -3,4°C,snega še 20 cm, ki je zmrznjen.Tmin -4,6°C.

bbator

2021 smo štartali z 0°C in rahlim dežjem.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

paradolf

Oblačno
-0.5°C

Srečno vsem v novem letu  :icon_wink:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

računalnik

Smo že v pozitivi. Fajn predpriprava za novoletni dež :icon_lol:

Serpentinšek

#6
Novo leto, staro gnilo vreme v zahodnih in osrednjih krajih   :icon_lol:  To je prav neverjetno kako se podobno vreme vleče večino decembra in še v januar.



V Domžalah oblačno in brezvetrje, kaplja pri +2°c.
December sem zaključil s 151,9 mm.

Gornji Grad že +6°c, očitno je zapihal JZ. :buttrock:  V Bočni včeraj še 8 cm snega. Sedaj še 7 cm, ponoči je pomrznil. G.Grad malo manj.
@vremenko: nisem vedel da ga je v Lučah skoraj 20 cm  :zaba:  Na Ljubnem ga je manj kot 10 cm pravijo. Potem pa vsak kilometer manj proti Mozirju...

Pa veselo in čim manj koronasto 2021. :beerchug:

EDIT: okoli enih se je delno zjasnilo in nabrali smo kakšno uro sonca :D Samo, da ni več 2020 in takoj je bolje, haha
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

Tržičan

Danes popoldne je občasno rahlo deževalo oziroma rosilo, do zdaj je padlo 0,4mm. Imamo še 25cm snega. Trenutno rahlo rosi.

Vsem želim srečno in zdravo 2021 :beerchug:

Lp, Nejc

maestro

Trenutno rahlo dežuje (s kakšno  snežinko) na Bledu.
VP Bohinjska Bistrica
http://meteo-bohinj.si

MINIMAX

Lj Polje

dežuje
2,8°C
prvi letošnji liter...
MINIMAX
Lj-Polje

mojo jojo

kamere Mangartska planina, Planica, Predel  :buttrock:

tomazsta

VP Rakitna, 827m

Vreme: ponovno sneži, je že vse pobeljeno.  :buttrock:

Temperatura:        0,7 °C
Tminimum:           0,6 °C ob 1:46 h
Tmaximum:          4,1 °C  ob 12:37 h
Trosišča:               0,2 °C
Vlaga:                  96%
Zračni tlak:           1012,0 hPa miruje
Veter:                   0,0 km/h
Veter max.sunek:  30,6 km/h ob 0:12 h
Padavine:              0,6 mm
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

smotani

Tudi tukaj vse več snežink med dežjem  :buttrock:
T= 1.1 °C

gregach

Pri nas je v 2. delu noči s srede na četrtek občasno rosilo, padlo je 0,6 mm padavin. Včeraj čez dan je prevladovalo pretežno oblačno vreme, proti večeru pa se je postopno zjasnilo, hitro je nastala slana. Tmax je bila 6,1 °C, Tmin pa zvečer pri 0,0 °C.

Danes je zjutraj še bilo večinoma jasno z močno slano, preostanek dneva pa je prevladovalo zmerno do pretežno oblačno vreme, zvečer pa se je delno zjasnilo.

TRENUTNO STANJE:
Zmerno oblačno, se oblači, bližajo se padavine
T=3,4 °C
Tmin=0,9 °C ob 1:40
Tmax=7,1 °C ob 11:51
Vlaga=92 %
Tlak=1012,6 hPa
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

javi