ZEVS Forum

Trenutno vreme ( 16. 9. - 30. 9. 2015 )

Začel/a gradiščan, 16. September 2015, 07:34:36

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

mat89

#90
Fajn je da se naredi akumulacija za celotno poslabšanje 23-26.9.2015.

Citat od: stog dne 23. September 2015, 22:48:50
Bo ampak prej kot v petek zvečer ne.














goldhorn

BRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!! ZIMA  :o



Trocki

Nisem se mislil da bomo danes prilezli zgolj do 11°C.  :shrug:
Oblačno, turobno, občasno rosi pri temperaturi 11,2°C.
Padavine zadnjih 24h: 39mm.
Vreme bo! :)

klempo

Oblačno, rahlo dežuje
Temperatura je 11 °C
Vlaga: 92 %
Piha zmeren S veter do 20 km/h
Padavine v tem poslabšanju: 33 mm.

bbator

Pri nas od včeraj zvečer oblačno z dežjem, ki je danes zjutraj oslabel. Padlo je 33mm padavin.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

MINIMAX

Lj-Polje

oblačno, 14°C

skupaj v tem poslabšanju zaenkrat 53mm.
MINIMAX
Lj-Polje

Serpentinšek

Domžale so takrat zadele na lotu. Včeraj med 19.15 in 21.00 kar nekaj močnih nalivov, nato še cel noč zmeren dež, ki je ponehal šele proti jutru in rezultat je 47,9 mm padavin. Kapljanje je ponehalo ob 10.30, od 8h dalje je padlo še 0,8 mm.
Vidim, da je LJ-Polje še malo bolj zalilo.

Glejte območje V-SV od Ljubljane: 


Bočna medtem le 24,8 mm. Jih pa tam gor od 16h dalje namaka deževje, ki še vedno potuje iz notranjosti Hrvaške v naše kraje (tako kot še marsikaj drugega  ;D )
LP
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

Tržičan

Brezje pri Tržiču

Rahlo dežuje, T = 12,5°C.

Padavine do 8h: 71,7mm
Padavine od 8h naprej: 1,6mm
Padavine ta mesec: 205,3mm

Zjutraj je še deževalo, potem je bilo suho, okoli 17h pa je spet začelo deževati. V tem poslabšanju smo dobili kar veliko padavin, pa tudi ta mesec smo že čez 200 :icon_wink:

Lp, Nejc

paradolf

Oblačno, občasno rahlo dežuje
+12.1°C

To poslabšanje nam je navrglo do sedaj 58.7mm.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

mat89

Manjša ploha. Padavine se nas izogibajo tako je do zdaj padlo le 0,6mm. Danes so ble na severovzhodu tudi nevihte(Goričko,Žetale,Podčetrtek itd.)

T:13,3 stopinj C
Tmax:15,7 stopinj C
Padavine:0,6mm
Vlaga:88%
Veter:6km/h

boro

Oblačno

Temp.= 11,8C
Tmax.= 12,1°C
Tmin.= 9,1°C
Vlaga: 93%
Zračni tlak: 1016,6hpa
Veter: 0,3km/h, smer SSV
Najmočnejši sunek vetra: 19,5km/h
Padavine danes: 13,2mm







krispy123

#101
Trenutno stanje
Rahlo dežuje
Temperatura: 10,5°C
Max temp: 11,6°C
Vlaga: 98%
Padavine v zadnjih 24 urah
Včeraj smo dobili uboge 4 mm, danes pa do sedaj 14 mm(od tega je padlo 10 mm v zadnjih 2 urah). Skupno smo tako le na 18 mm, boljše kot nič. Ponekod še toliko niso dobili.

gregach

V 1. delu noči je prehodno deževalo in padlo 1 mm dežja. Danes je bilo oblačno, do 14:30 je bilo suho, od takrat dalje pa se pojavljajo padavine, večinoma v obliki ploh in tudi kar nekaj neviht (bliskanja in grmenja).

TRENUTNO STANJE:
Rosi
T=11,1 °C
Tmin=9,9 °C ob 02:35
Tmax=12,3 °C ob 14:13
Veter (povprečje 10 min)=2,7 km/h, smer=Z-SZ
Max sunek=19 km/h
Padavine danes do sedaj=15 mm
Padavine včeraj=1 mm

Končno smo dobili nekaj dežja...
Je pa letošnje leto res hecno... vročinski valovi so se večnioma kočevali brez neviht, sedaj jeseni, ko pa je Tmax le 12 °C, pa pogosto grmi.  :banghead:
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

roky

Danes je bilo oblačno, občasno je rahlo deževalo. Največ dežja je bilo ponoči, čez dan je bilo bolj malo dežja :icon_rolleyes:.

Tmin 10,0 °C ob 02:27
Tmax 13,6 °C ob 14:53
Temperatura 12,4°C
Vlaga 90%
Rosišče 10,2°C
Tlak 1011 hpa
Padavine 19,2 mm
Včeraj 17,9 mm
Max sunek vetra 5,0 km/h E-NE 0 Bft ob 01:07

:wavey:

paradolf

Oblačno in pričelo je spet deževati.
+11.4°C
0.5mm do sedaj.

Po polnoči do sedaj smo bili suhi.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2