ZEVS Forum

Nevihtno sobotno popoldne 25.7.2015

Začel/a wannabe, 26. Julij 2015, 11:43:42

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

wannabe

Prva močna nevihtna linija, nas je obšla za nekaj km-jev, in se nato proti Novemu mestu ter naprej proti vzhodu še okrepila. Padala je tudi toča.
Nekaj slik te linije:
Lepo bi prosil, če se kdo spozna na fotoaparate (imam canon sx-520) , da mi pove katere nastavitve naj naslednjič uporabim,saj mislim da slike niso to kar bi lahko bile.

























Potem pa smo imeli podobno vreme popoldne, iz tega nevihtnega oblaka, je grmelo non-stop, ampak res v eno. Strele so švigale,tudi izven nevihtnega oblaka.










paradolf

Lepa linija :icon_wink:

Glede nastavitev... hja težko rečem. Moraš se malo igrat pa boš videl kaj najbolje izpade. Saj ni slabo  :)
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

krispy123


Thor

zevs.si[move]

mat89


matic19

Lepe fotke, le en nasvet, na parih fotkah so vidne veje in listje, ki kradejo pozornost na fotki od glavnega motiva. Če bi se premaknil le malo bolj na polje bi bilo dosti bolje  :icon_wink: