ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

indijanc

Snezi, obcasno tudi mocno. Ze zdaj je cca 10cm snega, se pa hitro nabira. Glavnina pa se prihaja. To je situacija za Ljubljano!!

Tržičan

Brezje pri Tržiču

Zmerno sneži, T = 0°C.

Višina snežne odeje: 12cm

Lp, Nejc

malamut

#347
Dol pri Hrastniku: +1

Dež s snegom, zgleda da smo nekje na meji, bomo videli ob krepitvi padavin.

EDIT: 07:30 dežuje, 0°C

snowfrick

Sneženje se je v zadnje pol ure malo okrepilo.
Vse je pobeljeno,vendar imamo samo kake 2 cm mokrega snega.

Ljubelj

računalnik


smotani

Močno sneži 25cm  :buttrock:
Temperatura -0,7C

kripelj

#351
Rahlo dežuje pri 2°C. Naj vam ga centralcem nameče še za nas.   :buttrock:

Edit: veter obrnil na SV, upam da se zacnr ohlajat.

Duzek

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

march


paradolf

Žena pravi da je v Podgorju obrnilo nazaj v sneg ko so se padavine okrepile.
Dobrunje zmerno do močno sneži z velikimi snežinkami. Med 5 in 10 cm snega  :clap:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

stog

19 cm snega in zmerno do močno sneži pri -0,2°C.

Nartabulš

Ni snega in ni dežja!  :icon_question:
Temperatura: 2.9°C.
Tlak: 977 hPa.

max

Griže pri Žalcu
Sneži, ob 7h 3cm snega
Temp 0,5°C

V Celju je pričelo snežiti šele zjutraj malo pred 6h

johnb

Mi smo trenutno v tistemle dolenjskem sušnem padavinskem območju. Zdaj vem kak se počutijo prebivalci bermudskega trikotnika.  ;D Hehehe. Je pa Aladin kar zadel, vseskozi je ravno za naše območje kazal neko padavinsko luknjo z manj padavinami in res komaj imamo 1cm.

Zahodnjaki, upam na čimveč vaših slik :)
Weather is full of surprises, most of them are unpleasnt!

Miha89

Domžale
T: 0.3°C
Zmerno do občasno sneži (zelo moker sneg)
9 cm snega do zdaj.
:buttrock:
Let it snoooooow! =)