ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 01. - 31. 01. 2015)

Začel/a uros1980, 16. Januar 2015, 05:43:59

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gregach

Danes je skoraj ves dan vztrajala megla, le sredi dneva se je za nekaj ur dvignila nad okoli 500 mn.v. Zjutraj smo imeli rahlo slano. Popoldansko-večerne padavine so se nas izognile.

TRENUTNO STANJE:
Oblačno
T=2,1 °C=Tmax
Tmin=-0,7 °C ob 07:28
Vlaga=91 %
Tlak=1013,1 hPa
Veter (povprečje 10 min)=2,6 km/h, smer=Z
Max sunek danes=15,1 km/h
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

bbator

Bolj kot ne oblačno. Do 12h smo imeli bolj megleno vreme. Nato pa se je občasno med oblaki pokazalo tudi sonce. Tmax pri nas 5,4°C. Trenutno je 3,1°C in res počasi pada. Padavin ni bilo.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

roky

Zjutraj in dopoldne smo imeli kratkotrajno meglo. Popoldan pa smo imeli neko prosojno oblačnost :shrug:.

Tmin 0,4°C ob 04:13
Tmax 5,7°C ob 14:28
Zdaj je temperatura 2,5°C
Vlaga 87%
Rosišče 0,6°C
Tlak 1006 hpa
Max sunek vetra 7,0km/h N 1Bft ob 11:00

:wavey:

Amadej13

Pretežno oblačno 0,2 °C
Danes je bilo zmerno oblačno z nekaj sonca
Tmin: -1,3 °C ob 07:34 uri
Tmax: 9,3 °C ob 12:25 uri
Vlaga: 48%
Rosišče: -9,5 °C
Tlak: 1006,8 hpa
Veter:/
Max sunek: 12,2 km/h smer jv ob 12:41 uri
Padavine: 0 mm
Lp, Amadej

boro

Oblačno

T= 1,6°C
Vlaga : 93%
Zračni tlak: 1011,7hPa
Veter: brez vetra, smer SSV
Padavine danes: 0,0mm






Oblak69

#95
Šentjošt nad Horjulom, 642m

Pričelo je rahlo snežiti  :icon_wink:

T= 0,6 °C
Tmin= -0,2 °C ob 7:55
Vlaga= 94 %
Brez vetra

EDIT 9:39  Rahlo naletavanje je ponehalo trenutno pa zelo močno rosi.
Temperatura pada in je samo še -0,1 °C, zgoraj na 677m -0,3 °C

RC Pasja ravan ob 10:30  T= -0,5 °C, Tmin=m -1,3 °C ob 4:10

ŠTROMAR

#96
Rahlo sneži pri 1,8 °C  

Edit 9:27      Eno minutno sneženje ponehalo, zdaj samo rahlo dežuje

kintom07

VP MOTNIK

Ista situacija tudi pri meni. Nekaj minutna ploha pri temperaturi 2,5°C.Dež je takoj prešel v sneg,a je že vsega konec  :'(
Padavine danes:0,2mm
Davis Vantage Pro 2 Plus
http://motnik.zevs.si.

smotani


računalnik


uros1978

Posamezne snežinke, temperatura je pa 1,5 °C 

Mišo

Citat od: smotani dne 21. Januar 2015, 10:53:18
sneži -0,3°C

Na Sc cerkno pa trenutno močno sneži  :buttrock:


No no,se vidi,da že dolgo ni res močno padalo in imate povsem pomešane pojme,kaj je to močno sneženje  :icon_kava:

smotani

Citat od: Mišo dne 21. Januar 2015, 11:49:48
No no,se vidi,da že dolgo ni res močno padalo in imate povsem pomešane pojme,kaj je to močno sneženje  :icon_kava:

Takrat ko sem pisav je gor močno snežilo temperatura je pod 0°C, snežinke so velike in suhe na radarju je bil tudi ravno pod rumenim odbojem tako, da ne govori o mešanih pojmih. Sem pa lepo napisav TRENUTNO.

bbator

#103
Trenutno rahlo rosi pri 2,8°C. Vendarle je ponekod že snežilo do nižin kljub pesimistični napovedi na Arso. Tudi popoldne in ponoči lahko ob nekoliko večji intenziteti ponekod sneži do nižin.

Tudi na kameri v Medvodah so opazne snežinke. Na Katarini pa lepo sneži. Tudi malo je že plesnjiva trava. Upajmo na kake močnejše plohe zvečer in ponoči pa se morda izide za kakšen sneg do nižin.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

Mišo

#104
Citat od: smotani dne 21. Januar 2015, 11:59:13
Takrat ko sem pisav je gor močno snežilo temperatura je pod 0°C, snežinke so velike in suhe na radarju je bil tudi ravno pod rumenim odbojem tako, da ne govori o mešanih pojmih. Sem pa lepo napisav TRENUTNO.
Minutko po tem ko si oddal post sem pogledal in je RAHLO snežilo :buttrock:
Rumeni odboj na radarju :icon_lol:,ma daj nehaj no
Naj ti ŠTROMAR razloži pojme jakosti sneženja :wavey: