ZEVS Forum

Trenutno vreme (1. 1. - 15. 1. 2015)

Začel/a medovreme, 01. Januar 2015, 00:54:22

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

snowfrick

Čez dan se je ogrelo do nekih +10°C,ampak kakšnega vetra pri nas ni bilo občutiti.
Tudi zdaj je mirna, jasna noč,temp +0.5°C.

Serpentinšek

Bočna: pretežno jasno, 1,8.
Tmin. -1
Tmax. 4,1
V zadnjih treh dneh pobralo dva centimetra snega :banghead: Še 9 cm.
Prevetren Gornji Grad je kopen, ob dveh je bilo okoli 10 stopinj.
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

bbator

#167
Neverjetno kakšne razlike po Sloveniji. Ljubljana 10°C, Brnik pa -1°C. Pri nas temperatura zdaj skače gor in dol. Večinoma med 7 in 9°C. Sem pa šel na sprehod do Golovca prejle in na pol poti je kot bi naenkrat stopil v skrinjo. V kakih 10m se temperatura spusti sigurno za 5°C, če ne še več. Veter očitno na vsakem metru vpliva na temperaturo. Res zanimivo...

Edit 20.55: 4,7°C. Piha pa kar lepo s severa. Res preseneča tole. V centru še vedno 10°C.

Edit 22.45: 3,5°C. Koseze naprimer še vedno 9°C. Ponavadi je obratno. Piha pa severni veter.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

sasolaguna

Kjer ni pihalo je sneg ostal, kot sem videl na crometeo se lepo drži tudi v Velenju, medtem ko je prevetrene Savinjska dolia praktično kopna.

V Zalogu pa presnetljivo hladne 4 stopinje, če bo v višinah jutri tako toplo bi znalo kje celo žlediti...

roky

Danes je bilo pretežno oblačno. Popoldan je pihal severozahodnik :icon_biggrin:.

Tmin 0,7°C ob 01:56
Tmax 9,3°C ob 14:06
Zdaj je temperatura 1°C
Vlaga 89%
Rosišče -0,6°C
Tlak 1009 hpa
Max sunek vetra 20,0km/h N-NE 2Bft ob 13:50
Povprečen 1,3 km/h
Pot vetra 45,7 km

:wavey:

boro


Oblačno
T= 9,6°C
Vlaga : 88%
Zračni tlak: 1011,1hPa
Veter: 7,9km/h, smer ZJZ
Padavine danes: 0,0mm





mat89

Kljub Arso napovedi da se bo popoldan hladilo ,se pri nas na SV začelo hladit že zjutraj,piha SV veter. Rano zjutraj še bil opretežno jasno,zjutraj se je pooblačilo.
T:6,8 stopinj C kar je min trenutno
Tmax:10,2 stopinj C
Rosišče.5stopinj C
Vlaga:87%
Veter:20km/h
Veter max.26,1km/h SV
Sneg le še na kupih in ponekod za Dravo.
Je pa hladno na Koroškem kjer so temperature kar -3.C tam bi lahko že hitro  prešl ov sneg,ponekod na Dolenjskem pa kar 13 stopinj C

Serpentinšek

Huh, v Bočni nas je pa končno prepihalo  :)
Že od jutra 10 stopinj in Z veter do 50 km/h. Sneg pobira, v našem kotičku še 6 cm.

V pričakovanju fronte  :buttrock:
Lp
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

paradolf

Oblačno in občasno rahlo rosi.
+3.4°C
Mirno.
Del noči je bilo jasno. Zaradi tega Tmin. +0.9°C
Na ravnini so le še zaplate snega kjer so bili zameti.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

hunter

Tu se praktično čez noč ni nič ohladilo.

Oblačno in toplo
T = 10,5°C
Tmin = 9,3°C
RCZ performance

bbator

#175
Pri nas temperatura še vedno skače kot za stavo. Zvečer se je ohladilo že na 3°C. Ob 8.00 je bilo 6°C. Pred kako uro že +11°C. Trenutno pa skače med 8,5 in 9,5°C. Veter se ves čas obrača. Trenutno SV, pred uro pa JZ. Na SV se že hladi in mislim, da bo ohladitev prišla nekoliko prej.

Edit: 12.15: Rahlo dežuje pri 6,8°C. Veter se je umiril.
Ni vse v snegu, nekaj je tudi v nevihtah!

snowfrick

Po jutranjem minusu,je potem malo pihnilo in temp. je takoj poskočila na +8°C.
Trenutno pa je spet +3.5°C.
Ob Vel. jezeru naprimer je še vedno -1°C.

sasolaguna

Radar se je lepo napolnih v S, začenja se. Morda bo kje na severu kljub drugačnim napovedim snežilo do nižih, saj se že ohlaja.

Zalog- rosi, plus 8

pohorc

Zanimiv začetek dogajanja rahlo dežuje z dodatki sodre.

Dejan

Hladno fronto pričakujem na Kumu (1220m)  :icon_wink:
Trenutno je še +4.2 stopinje,se pa hladi. Rahlo dežuje,piha pa zmeren jugovzhodnik.

lp
Davis Vantage Pro 2 Aktiv Plus Spezial

http://ravenskavas.zevs.si