ZEVS Forum

Prvi sneg v zimi 2014/2015 - Koseze, 27.12.2014

Začel/a ŠTROMAR, 27. December 2014, 21:32:56

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

ŠTROMAR

Je bilo treba iti na nočni sprehod:





























Snegomer je izdelan iz kovinskega metra, ki se prične pri 100 cm.




uros1978

Pravljično lepo je danes v večjem delu naše deželice.

filak


ŠTROMAR


medovreme

Že, že, Slavc, samo je verjetno meter obrnjen; na fotki zgled kot 105 cm na metru. Tole je tudi mene malo zmedlo. Fotke so pa lepe, sedaj pa mraz in sonce :)

lp, Marko
Kaj je na obzorju?

ŠTROMAR

Ker vidim da vas preveč matra - star neuporaben kovinski meter se je zlomil/zmečkal pri recimo 45 cm. Odrezal sem prvih 99 cm in uporabil kovinski trak z oznakami  od 100-200 cm. In to zdaj vidite na fotkah.