ZEVS Forum

Trenutno vreme (16. 12. - 31. 12. 2014)

Začel/a ŠTROMAR, 16. December 2014, 08:11:45

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gradiščan

Gradišče - Brkini

Oblačno in močna slana - vse belo
Tmin:  -2,2 °C ob 02:06
Tmax:  1,0 °C ob 05:50
Trenutno  -0,3 °C
brez vetra.

tomazsta


VP Rakitna, 827m

Vreme: oblačno in vetrovno

Temperatura: 3,9 °C
Tminimum: 3,2 °C ob 6:58 h
Tmaximum:3,9 °C
Trosišča: 1,4 °C
Vlaga: 84 %
Zračni tlak: 1026,7 hPa miruje
Veter: 12,9 km/h
Veter max. sunek:  35,4 km/h ob 4:59 h

Lp Tomaž
VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si

Oblak69

Šentjošt nad Horjulom, 642m


Zgodaj zjutraj še pretežno jasno a se je kaj kmalu od zahoda pooblačilo

T= 2,8 °C
Tmin= 2,7 °C ob 8:04
Vlaga= 87 %
Rahel zahodni veter


ŠTROMAR

Po jutranjem mrazu s Tmin= -1,9 °C, se je čez dan ob občasno sončnem vremenu segrelo do Tmax= 8,8 °C.
Trenutna T= 7,1 °C

Pa še posnetek vremenske kamere iz Kosez pozno popoldne:


Pa še tole:  sneg zagotovo bo, samo ne naprej govorit !!!   :icon_wink:

snowfrick

Trenutno +1.5°C.
Je pa res bil danes eden izmed lepših sončnih zahodov zadnje čase.Slikal nisem,ker ne morem naložit slik na računalnik,je pa tole iz ARSO kamere v Medlogu.






stajercx

Trenutno stanje: oblačno, brezvetrje

Temperatura zraka: 2 °C

Danes prevladovalo cel dan oblačno vreme z nizkimi temperaturami, glede na okoliške kraje.


Trenutne temperature v okolici: Šentilj 2 °C, Lomanoše pri Gornji Radgoni 2 °C, Lenart 8 °C

Trocki

Vetroven dan je za nami. Piha precej močan JZ z max sunkom 43km/h.
Temperatura 7,1°C. Zima kje si?!  :icon_rolleyes:
Vreme bo! :)

krispy123

Tudi mi ga kurimo ,zadnja dva dneva smo bili med hladnejšimi, a je že danes ponoči zapihal zmeren veter J-JZ smeri.
Temperatura: 7.6°C.
Rosišče: -5.7°C.
Veter: Piha južni-jz veter v povprečju 11.9 km/h, max sunek pa 23.4 km/h.

Neurje

Zgornji Brnik

Trenutna temperatura je -0,5 stopinje in brez vetra. :icon_exclaim:

boro

Oblačno in vetrovno

T= 7,2°C
Tmin: -2,1°C
Tmax: 8,5°C
Vlažnost: 76%
Zračni tlak:1025,2hpa
Veter: 12,2km/h, smer ZSZ
Najmočnejši sunek vetra: 36,2km/h (ob 08:21)
Padavine danes: 0,0mm






mat89

zmerno do pretežno oblačno,tako je bilo cel dan. Zvečer imeli prekrasen sončen zahod
T.8,8 stopinj C
Tmax:9,3  stopinj C
Tmin:-1,6  stopinj C
Vlaga:66%
Veter:8km/h
Veter max.24,1km/h JZ
zmerna slana zjutraj



reportaža http://forum.zevs.si/index.php/topic,5821.0.html

Serpentinšek

Ufff, danes res spektakularen sončni zahod, o katerem govori pol fejsbuka  ;D Sem bil takrat v BTC-u in marsikdo je debelo gledal in celo fotografiral to žareče se čudo.

Sicer pa pretežno oblačen in kar nekoliko bolj hladen dan, saj ni prilezlo nad +6°c v Domžalah. Zjutraj slana, ki se je obdržala kar dolgo zaradi jutranje pooblačitve.
Radar na JV kaže neke odboje, kaj je to?  :surprised:
LP
LP iz pad. postaje Domžale :)
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg

roky

Danes je bilo pretežno oblačno, proti večeru se je zjasnilo :icon_wink:. Popoldan je zapihal juhozahodnik :icon_rolleyes:.

Tmin -2,1°C ob 03:48
Tmax 6,5°C ob 15:52
Temperatura 1.6°C
Vlaga 86%
Rosišče -0.5°C
Tlak 1020 hpa
Max sunek vetra 14,5km/h N 1Bft ob 15:50
Povprečen 0,6 km/h
Pot vetra 21.1 km

:wavey:

gregach

Zjutraj je še bilo delno jasno, preostanek dneva pa je prevladovalo pretežno oblačno vreme. Pihal je močan Z-SZ veter.

TRENUTNO STANJE:
Pretežno oblačno, vetrovno
T=7,9 °C
Tmin=1,8 °C ob 00:16
Tmax=9,2 °C ob 12:58
Vlaga=68 %
Tlak=1023,6 hPa
Veter (povprečje 10 min)=20,3 km/h, smer=Z-SZ
Max zabeleženi sunek danes=42,8 km/h ob 15:09

PS: Tudi pri nas je bil danes izjemno rdeče obarvan sončni zahod, ki pa sem ga žal prespal  :icon_mrgreen:, ujel sem samo njegov konec..... :shrug:
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

Amadej13

Oblačno 3,2 °C
Danes je bilo delno do pretežno oblačno vreme
Tmin: 2,1 °C ob 00:40 uri
Tmax: 6,6 °C ob 15:54 uri
Vlaga: 54%
Rosišče: -5,2 °C
Tlak: 1020,6 hpa
Veter: 5 km/h smer JV
Max sunek: 17,3 km/h smer JV ob 18:12 uri
Padavine: 0 mm

Danes je bil pa zelo lep sončni zahod  :drool:  :drool:
Na srečo sem bil ravno zunaj ko je zahajalo sonce  :)





Lp, Amadej