ZEVS Forum

Pod Grossglocknerjem 27.9.2014

Začel/a MatejM, 28. September 2014, 11:42:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

MatejM

Od razgledne točke pod Grossglocknerjem naprej proti ledeniku:



















Pa še nekaj slik z Mölltala s sredine tega tedna:








Amadej13

waw kok lepe fotke  :love:  :icon_wink:
A to gor celo leto smučajo :icon_question:
Lp, Amadej

MatejM

Citat od: Amadej13 dne 28. September 2014, 11:52:46
waw kok lepe fotke  :love:  :icon_wink:
A to gor celo leto smučajo :icon_question:

Na Mölltalu naredijo eno mesečni remont v delu maja in junija, drugače pa je ledenik odprt za smučarijo dokler razmere dopuščajo. Letos mislim, da ga sploh niso zaprli, razen ko je bilo preveč megle/vetra.

Amadej13

Lp, Amadej