ZEVS Forum

Lj-Katarina-Škofja Loka-Železniki 19.

Začel/a TWISTER, 19. September 2007, 21:12:14

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

ŽUPMART


TWISTER

Citat od: ŽUPMART dne 20. September 2007, 13:50:54
Ej, twister, kaj pa je s filmčki? :icon_confused:

ah kok so nekateri nestrpni...nimajo vsi tok časa kot šolarji :icon_arrow:

bom čez vikend zrihtal

ŽUPMART

Citat od: TWISTER dne 21. September 2007, 15:10:15
Citat od: ŽUPMART dne 20. September 2007, 13:50:54
Ej, twister, kaj pa je s filmčki? :icon_confused:

ah kok so nekateri nestrpni...nimajo vsi tok časa kot šolarji :icon_arrow:

bom čez vikend zrihtal

Ok.  :icon_redface:

TAĐIKI


ŽUPMART


TWISTER

Citat od: ŽUPMART dne 25. September 2007, 21:43:04
TEden je okoli.  :icon_sad:

mislim... a nimaš nič drugega za počet kot za te filmčke težit... a je še kdo tolkrat napisal kot ti. Verjem če bi imel čas bi jih prej gor dal. Takšne stvari me pa res pogrejejo ko se šolarčki cel dan iz leve na desno ritnico premetavate in dolgočasite. A vam res ni jasno da delo obstaja in da nekaterim doma ne kuhajo mamice ali žene, da so nekateri cele dneve v službi, da nekateri poleg tega delajo še faks, da je treba tudi popoldne in zvečer kaj za podjetje narest in da slučajno morajo biti nekatere stvari končane pred temi filmčki :icon_arrow:

100krat sem ti lepo razložil na mesengerju ampak zgleda da ne gre v glavo :shrug:

se opravičujem izpadu, ampak moral sem to povedat, ker vem da vedno probam vse narest dovolj hitro in vsaj za silo da se kaj vidi, ampak včasih pač ne znese :icon_wink:

evo tukaj so tej filmčki ki že hudiču v rt lezejo :icon_haha:

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QzkkQN8SVvw"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/QzkkQN8SVvw" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>



<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/X5A3aG1bkps"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/X5A3aG1bkps" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>


<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IkAU-wcmTxM"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/IkAU-wcmTxM" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/JXy2Ym5QHJs"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/JXy2Ym5QHJs" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

<object width="425" height="350"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/61JGTCn8CCY"> </param> <embed src="http://www.youtube.com/v/61JGTCn8CCY" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"> </embed> </object>

ŽUPMART

Citat od: TWISTER dne 25. September 2007, 22:25:35
Citat od: ŽUPMART dne 25. September 2007, 21:43:04
TEden je okoli.  :icon_sad:

mislim... a nimaš nič drugega za počet kot za te filmčke težit... a je še kdo tolkrat napisal kot ti. Verjem če bi imel čas bi jih prej gor dal. Takšne stvari me pa res pogrejejo ko se šolarčki cel dan iz leve na desno ritnico premetavate in dolgočasite. A vam res ni jasno da delo obstaja in da nekaterim doma ne kuhajo mamice ali žene, da so nekateri cele dneve v službi, da nekateri poleg tega delajo še faks, da je treba tudi popoldne in zvečer kaj za podjetje narest in da slučajno morajo biti nekatere stvari končane pred temi filmčki :icon_arrow:

100krat sem ti lepo razložil na mesengerju ampak zgleda da ne gre v glavo :shrug:


Oprosti twister.  :icon_redface:

Hudiča, sedaj mi pa še delajo ne.  :icon_confused: :icon_redface:

Ciklon

... kar je pa preveč je pa preveč ... ane TWISTER ... te čist razumem  :icon_wink: ... prav si mu povedal... :icon_wink:
...TWISTER ti si pridn poba. :icon_biggrin: :icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

TWISTER

sej je v redu Nejc... sam tko pač je :icon_wink:

drugače pa sem probal in meni delajo filmčki

kaj pa tebi cumulonibus  :icon_question:


jaka

men tut delajo...kul...to je tisto pravo,da se gre na teren :icon_wink: :icon_wink:

Ciklon

Raj je v naravi :buttrock:

alan


Mr.Bear


alan

Evo nekaj dogajanja v Železnikih še ta videospot od Atomik Harmonik :icon_wink: (Tudi besedilo temu namenjeno) :clap:
http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3106542&show_media=60050492