ZEVS Forum

Trenutno vreme ( 16.10. do 31.10.2011 )

Začel/a Aquatic, 16. Oktober 2011, 07:04:11

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

mat89

jasno
T:11,3°C
Tmax:15,6°C
Tmin:1,6°C
Veter:2km/h
Veter max:9,7km/h
Padavine:0,2mm rosa

Mraz

Jasno
T = 10,4°C
Vlaga: 79%
Veter: sunki do 10 km/h
Smer vetra: SE

joze

Ravna pri Ligu, jasno.

Temperatura 10,7 °C
Max danes 15,6 °C ob 13:21
Rosišče 6,8 °C
Vlaga 77 %
Pritisk 1020,5 hPa
Max sunek danes 24,1 km/h W 3 Bft ob 01:33

ŠTROMAR

Kranjska Gora ob 18.30:

Jasno.
Trenutna T= 4,1 stopinja C.
Danes se je segrelo do max. 15 stopinj C.

Aquatic

Trnje, Škofja Loka                 

Podatki ob 19:30 uri
- jasno
- temperatura: 5,9 °C
- Tmin: 3,5 °C ob 05:18 uri
- Tmax: 11,5 °C ob 14:32 uri
- temperatura rosišča: 5,5 °C
- tlak: 1022,1 hPa, ustaljen
- zračna vlaga: 97 %
- brez vetra
- padavine: 0,0 mm 
Davis Vantage Pro2

Oblak69

#515
Zjutraj in del dopoldneva še megleno, malo pred 11uro pa je megla razpadla

Jasno

T= 7,4 °C
Tmin= 4,1 °C ob 7:21
Tmax= 9,8 °C ob 13:44
Vlaga= 89 %
Tlak=1025,1 hPa
Veter do 3km/h; smer S
Padavine: 0,3mm, pršenje iz megle

Ta mesec 232,7mm padavin


Pozno popoldanske iz SC Cerkno


gregach

Večinoma jasen dan, zjutraj brez megle, je pa le-ta nastala zvečer.

TRENUTNO STANJE:
Megla, občasno gosta
T=5,8°C
Tmin=3,4°C ob 07:09
Tmax=12,8°C ob 13:55
Vlaga=93%
Tlak=1021,5 hPa
Veter (povprečje 10 min)=2,8 km/h, smer=V
Max sunek danes=14,4 km/h ob 15:11
Padavine danes=0,5 mm od močne rose
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

wisky

Jasen in sončen zadnji oktoberski dan v tem letu. Zjutraj jebila T min =2°C, čez dan se je ogrelo na Tmax=13,9°C. Trenutno je jasno, ostali podatki ob 22:07 uri so:
Temperatura: 4.6 °C   
Rosišče: 3.3 °C   
Vlažnost: 91% 
Hitrost vetra: 0.6km/h   
Sunki vetra: 0.6km/h
Veter: JZ 
Zračni tlak: 1020.5hPa 
Padavine: 0.0mm
LP Wisky :smash:   
VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320

klempo

#518
Jasno pri 2*C
Ne vem pa, od kod se je spet vzel ta veter, saj bi po ALADINU in drugih kartah moralo biti sedaj pri nas čisto brezvetrje, v resnici pa piha pri nas sicer zelo rahel, v Postojni pa ne ravno zanemarljiv severnik v sunkih do 20 km/h. Dovolj da je temperaturo spet vzdignilo iz 1 *C na 2 *C. Zadnje čase je veter res pogost tu, normalnega ohlajevanja čez noč brez posameznih skokov temperature navzgor pa tudi že kar nekaj časa ni bilo  :shrug:
EDIT ob 0:35 : Že 5,6 *C!  :banghead:

roky

Dopoldan je bila megla, ki se je do 13 ure razkrojila in pokazale je sonce :icon_wink:. Zdaj se je zunaj naredila megla, temp zunaj zdaj je 5.4°C, vlaga pa 82%, Tmin je bila 3,9°C ob 21:58.

LP!  :wavey:

ribncan

Citat od: klempo dne 31. Oktober 2011, 22:56:00
Jasno pri 2*C
Ne vem pa, od kod se je spet vzel ta veter, saj bi po ALADINU in drugih kartah moralo biti sedaj pri nas čisto brezvetrje, v resnici pa piha pri nas sicer zelo rahel, v Postojni pa ne ravno zanemarljiv severnik v sunkih do 20 km/h. Dovolj da je temperaturo spet vzdignilo iz 1 *C na 2 *C. Zadnje čase je veter res pogost tu, normalnega ohlajevanja čez noč brez posameznih skokov temperature navzgor pa tudi že kar nekaj časa ni bilo  :shrug:
EDIT ob 0:35 : Že 5,6 *C!  :banghead:

Pri nas isto! Ob 19.30 smo imeli 3,4 stopinje C, malo čez polnoč pa že 6,5 stopinj C. Ob 6.20 je pa 4,8 stopinj C.

Mraz

Gosta megla
T = 5,3°C
Vlaga: 99%
Tmin: 3,4°C