ZEVS Forum

Prva resnejša nevihta, 14.4.2010

Začel/a matrix, 14. April 2010, 19:10:13

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

matrix

Danes je bil krasen dan kar se tiče vremena in reportiranja...tudi sam sem danes veliko fotografiral in vse današnje dogodke vam bom predstavil v eni reportaži..če se bom kje zmotil me lahko popravite ;) Nekaj slik je iz kraja Cirlulane,nekaj pa z bližnjega mesta Ptuj.











Tukaj pa je slika ki je bla na forumu že objavlena..tukaj je šla toča! :beerchug:

























Če sem se kje zmotil me opozorite! :shrug: :icon_razz:

gradiščan

super si tole zastavil. Malček nejasne slike ampak le pogumno naprej... :icon_wink:

matrix

Citat od: gradiščan dne 14. April 2010, 19:55:17
super si tole zastavil. Malček nejasne slike ampak le pogumno naprej... :icon_wink:

hvala!! ;) :beerchug: niti najmanjša ovira te nesme zaustaviti ko slediš svojim sanjam :icon_biggrin: slike so malce nejasne ja,saj so slikane z telefonom :shrug: naslednjič vzamem digitalca  ;)
hvala še enkrat za pohvale. :beerchug: