ZEVS Forum

Prva nevihta 27.3.2010

Začel/a matrix, 29. Marec 2010, 14:08:25

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 2 Gosti gledajo to temo.

matrix

Že od jutrega se je kazalo oblačno,nato pa okoli 12 ure prva nevihta pri nas letos (okolica ptuja-cirkulane)...padala je tudi toča..sicer manjša od nesquik kosmičev. :icon_cool: :icon_mrgreen:
Ker sem žal glih takrat bil na pohodu,imam le 2 sliki,ki sta slikani s telefonom.



Pri tej sliki pa se natančneje vidi dežna zavesa:




Lep pozdrav in novi sezoni naproti  :beerchug: ;)


anze811

No potem pa če dovolite bom pa še jaz dodal kakšno slikco! :icon_wink:




Lp