ZEVS Forum

Sneženje 19.12.2009 ...

Začel/a alešrozman94, 03. Januar 2010, 11:02:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

alešrozman94

Malo sem v zamudi ampak vseeno bi rad prilepil slike od sneženja ki je blo 19.12.2009.
Zjutraj je pričelo snežiti. Okoli 9. ure se je sneženje nekoliko okrepilo in popoldne oslabelo in počasi ponehalo. Zapadlo je neverjetnih 28cm snega.

Začetek sneženja :


Sneg v popoldanskih urah:


In še sneženje in višina snežme oddeje proti koncu sneženja:







Slike so slabe ker so bile slikane z mobilcom . :-\

Lp.
VREME BO!

dadek

super, imaš kakšen dokaz da je bilo 28cm ? ker v okoliških krajih ga je bilo cca.10 cm manj  :icon_wink:

Capillatus

Kar vredu slike  ;)

Toda če slikaš snežno steno od pluženja, to zame ni ravno dokaz o višini snežne odeje  :icon_question:

gradiščan

Žal me nisi prepričal. Saj smo ti rekli... fotoaparat+meter=dokaz  :icon_banned: ( pa mogoče še dnevni časopis tistega dne) Preprosta formula  :icon_mrgreen: