ZEVS Forum

Medvode, visoka Sora in Sava

Začel/a BLISKS, 25. December 2009, 21:18:10

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

BLISKS

Sneg je pol zdravja !

Astra

Sem bil v Medvodah. Kar pestro je bilo.  :icon_wink:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

hrošč

Hehe, vidim da smo se danes potikali po istih koncih. Sava v Tacnu je bila res impresivna, prav tako v MEdvodah in pod jezom.

JaniS

****