ZEVS Forum

Korensko sedlo 26.12.2009

Začel/a Domček, 26. December 2009, 18:49:16

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Domček

Lep Pozdrav!

Po dolgotrajnem deževju se je danes končno naredil malo lepši dan. Seveda ga je bilo treba kar se da dobro izkoristiti, zato smo se odpeljali proti Kranjski Gori. Tam je bilo snega le kak centimeter, več pa ga je bilo na Korenskem sedlu (1072 m).

Sledi nekaj fotografij.  :icon_wink:

Korensko sedlo: prečudovita zimska idila.  :love: :praise:










Italijanska stran:


Na meji med Italijo in Slovenijo (Rateče):










To je to. :icon_biggrin:  Upam, da so vam fotke všeč.  :icon_rolleyes:

LP :wavey:

urbang



Pihe

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

jaka


Aquatic

Davis Vantage Pro2

chris93


Ciklon

Raj je v naravi :buttrock:

ŽUPMART

Veri najs, hau mač?   :icon_mrgreen:

A tko da me niti zraven ne povabiš...c-c-c. :icon_haha:

Vremenko


Domček

Citat od: ŽUPMART dne 26. December 2009, 22:03:54
A tko da me niti zraven ne povabiš...c-c-c. :icon_haha:

Sorry. :icon_redface:    Še sebe sem kumi sabo vzel.  :icon_haha:

Mimogrede... a ste opazil na 3. fotki optični pojav (mavrični krog oz. polkrog v cirostratusu).  :icon_question: :icon_biggrin:

robi14

Citat od: Domček dne 26. December 2009, 22:16:40
Sorry. :icon_redface:    Še sebe sem kumi sabo vzel.  :icon_haha:

Mimogrede... a ste opazil na 3. fotki optični pojav (mavrični krog oz. polkrog v cirostratusu).  :icon_question: :icon_biggrin:

Verjetno gre za Halo?

gradiščan

Prave razglednice   :icon_eek: :clap: Pravljica  :praise:

Est! Est!! Est!!!

Life is like weather! www.wineandweather.net/