ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 2 Gosti gledajo to temo.

Urox26

No sem že nazaj  :icon_mrgreen:

Domžale:

Vreme: rahlo sneži ( od 19.00 in do 20.00 je močno snežilo)  :buttrock:
T trenutna: -0,9.c
Vlaga: 89%
Tlak: 1007,5hPa
Snežna odeja: 7cm ( od 18.00 in do 20.00 je zapadlo 1cm novega suhega snega)  :buttrock:  (ceste pobeljene)
Vetra še ni!  :icon_wink:

Lp in lep veče iz lepo zasneženih Domžal  :wavey:  (uživajmo še par ur tisti ki še lahko)  :icon_mrgreen:
Vreme je ZAKON!

Lluka

tle imamo že cel večer pršenje.... okol 18h je snegec prešel v rahlo rosenje dežja.... in tako nadaljujemo tempo v noč.

ice

sneži
temperatura pa samo še -0.9°C :icon_neutral:
okoli 5cm novega mokrega snega

stog

Citat od: Urox26 dne 21. December 2009, 20:13:53
(od 19.00 in do 20.00 je močno snežilo)
T trenutna: -0,9.c
Snežna odeja: 7cm ( od 18.00 in do 20.00 je zapadlo 1cm novega suhega snega)  :buttrock:  
:suspicious:

Temperatura je nekoliko padla na 0,9°C in dež ne pada več.
Naslednja stvar, ki me bo te dni zanimala je dež in Gradaščica.

gregach

Ja danes ponoči smo bili spet med ta toplimi, saj je bila Tmin -12.6°C pa še to pred polnočjo, saj se je hitro prebudil veter in je bil Windchill včeraj ob 23:29 kar -24.2°C---->nov rekord :buttrock:
Dopoldne je prevladovalo pretežno jasno, popoldne pa se je pooblačilo in za krajši čas  je tudi naletaval sneg.

TRENUTNO STANJE:
Pretežno oblačno
T=2.1°C, raste
Vlaga=88%
Točka rosišča=0.2°C
Tlak=1011.2 hpa
Veter(povprečje v zadnji minuti)=15.8 km/h, smer=SE; Max zabeleženi sunek danes pa 32.7 km/h ob 05:27

Višina snežne odeje ob 19:30=13 cm----->ja, se še kar dobro drži če računamo da JZ (v presledkih) piha že kakšnih 20 ur, pa še celo dopoldne je sijalo soncedopoldne je sonce

Škoda da bo nekaj kar se ponovi na dvomestno število let izničeno že po dveh dneh.... :icon_evil:
"Baba je tako kot oblak: če gre stran bo morda še lep dan."

Cimet

Citat od: stog dne 21. December 2009, 20:25:12
Temperatura je nekoliko padla na 0,9°C in dež ne pada več.
Naslednja stvar, ki me bo te dni zanimala je dež in Gradaščica.

A pri vas pada dež?  :icon_acro:

Pri nas še vedno sneži. Potem takem bomo tudi mi kmalu prešli v dež.  :icon_cry:
Davis Vantage Pro2

http://strazisce.zevs.si/

MaRkUš

Pri nas iz dežja prišli ponovno na zmerno sneženje, temperatura pa 1.1oC.
Samo da veter zapiha, temperatura poskoči za stopinjo.

rozli2003

kot kaže smo pri nas najbolj vztrajni kar se tiče minusa. še vedno je -7 stopinj ter rahlo sneži.
lp

Aquatic

Trnje, Škofja Loka

Podatki ob 20:30 uri
- oblačno, rahlo sneži
- temperatura: -2,0°C  
- Tmin: -14,2°C ob 00:00 uri
- Tmax: -1,7°C ob 20:17 uri
- temperatura rosišča: -2,4°C
- tlak: 1013,3 hPa, hitro pada
- relativna vlažnost: 97%
- brez vetra

Višina snežne odeje je 20 cm, danes je padlo 4 cm snega.
Davis Vantage Pro2

ŽUPMART

Citat od: Urox26 dne 21. December 2009, 20:13:53
Vreme: rahlo sneži ( od 19.00 in do 20.00 je močno snežilo)  :buttrock:

Snežna odeja: 7cm ( od 18.00 in do 20.00 je zapadlo 1cm novega suhega snega)  :buttrock:  (ceste pobeljene)

Naj te popravim: v Romžalah je v tem času malo močneje snežilo, še vedno pa bolj kot ne rahlo. Padlo je malenkost več kot cm mokrega (nikakor ne suhega) snega oz. ledenih zrnc. :wavey:

Trenutno se mi zdi da nič ne frči izpod neba.

Tržičan

#955
Citat od: snowflake dne 21. December 2009, 19:36:46
močno sneži, zaenkrat še vedno pri - 2,2, v eni uri padlo 5 cm snega....upam, na dolgotrajno vojno z jugom :icon_wink:
če mora kdo v avstrijo naj se izogiba ljubelja, je noro

:icon_eek: se pozna da pri vas ob JZ situacijah precej več kasirate kot pri nas.

No pri nas trenutno rahlo sneži, T = - 0,5°C, zelo počasi raste, sneg pa je še suh.

Danes do sedaj padlo 3cm novega snega, skupno 12cm.

EDIT: Sneg se je okrepil, sneži :icon_cool:

Lp, Nejc

oleg

sneži novega 4 cm
podatki sledeči
trenutna temparatura -3,2 celzija ja počasi prihaja proti plusu
vlaga 74%
mirno brez vetra smer vetra sever
tlak 1016 milibarov pada  :icon_wink:
oleg

Urox26

Citat od: ŽUPMART dne 21. December 2009, 20:38:17
Naj te popravim: v Romžalah je v tem času malo močneje snežilo, še vedno pa bolj kot ne rahlo. Padlo je malenkost več kot cm mokrega (nikakor ne suhega) snega oz. ledenih zrnc. :wavey:

Trenutno se mi zdi da nič ne frči izpod neba.

Točno tako samo da sem se zmotil in rekel da je padlo 1 cm suhega snega ampak je 1cm mokrega snega  :icon_wink:

Lp.
Vreme je ZAKON!

snowfrick

#958
oblačno
nimamo ne deža ne snega ne vetra
temp +0.9°C

drugače bi pa najraje prespal tole odjugo in se zbudil ob naslednjem sneženju pri dokaj nizkih temperaturah.

DAMN! :banghead:
ebi se JZ!

za primerjavo..Mislinjo ne daleč od tod je lepo na novo pobelilo.
http://camislinja.drsc.si/axis-cgi/jpg/image.cgi?resolution=352x288

Ciril

Danes kar velik dnevni hod temperature: trenutno +3.9°C, Tmin pa -19.3°C, veter pihne tja do 34km/h.

LP Ciril