ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

gradiščan

Sem bil prehiter o jamranju brez padavin.  :icon_arrow: Pričelo je rahlo zrnato snežiti  :icon_question: in to pri 3,0°C  :icon_cool: :icon_eek:, rosišče -5,6°C  :buttrock:

roky

Zbilje: Spet je začelo močneje snežit. Temperatura niha med -1.3, in -1,4, -1.6°C. Me prav zanima ali bomo prišli na plus, pa kdaj bo to :shrug: :icon_question:? LP :wavey:!

MatejM

V Kranju je še ob 18:00 padal rahel zmrznejn dež, nato pa je začelo kar na gosto snežiti. Trenutno imamo dober cm novega snega. Se mi pa zdi, da to ni več suh sneg  :icon_sad:

Urox26

Domžale:

Vreme: zmerno-močno sneži (neverjetno...sneg se že oprijema cestišča)
T trenutna: -1,0.c (raste in mislim da čez 2,3 ure tudi nam ne uide dež do takrat naj ga pa siple kakor zdaj) !!!  :buttrock:
Vlaga: 89%
Tlak: 1007,9hPa
Snežna odeja: 6cm (bom pozneje sporočil točno snežno odejo)
Vetra še ni.  :buttrock:

Lp iz zasneženih Domžal  :wavey:
Vreme je ZAKON!

walter76

Dežuje .
2.C !
Verjeli ali ne piha SV.
Prijatelj vremena !

dadek

oblačno, oblačje se podi po nebi kot za šalo. :D
zunaj prav prijetno ob JZ
sicer se pa greje
in 1,8*C

Cimet

Sneži pri -1,7 oC, 97% vlažnosti in tlaku 1.014,6 hPa.

Zapadlo je med 2-3 cm snega, se pa trenutno še vedno vsaka snežinka še kako prime. Novo zapadli sneg pa je že precej južen. Tako smo danes zabeležili 2,3 mm dežja.

Višina snežne odeje: 17 cm.
Davis Vantage Pro2

http://strazisce.zevs.si/

MIHAJLO 86

Citat od: stog dne 21. December 2009, 18:20:15
Zelo na rahlo dežuje pri 1,6°C. Žlebovi že oddajajo znane zvoke...


zanimivo pri nas pri -1,5 stopinje na rahlo pada zrnat sneg (na vrhu vasi Hruševo)

Oblak69

Citat od: .sonček. dne 21. December 2009, 18:29:39
rahlo-zmerno sneži
cca 2 cm novega
T= -0,6°C
vse kaže, da bo pri nas to noč padal sneg, jutri pa dež.

@sonček, kar pozabi, da bo celo noč snežilo, mogoče kvečjemu tja do polnoči, pa še v to dvomim.
Rahlo sneži +0.6°C

bbenci2

Pa smo tudi mi dočakali otoplitev, trenutno +1,8°C, piha JZ veter do 3km/h. Ob tem se lahko samo vprašamo: ali je bilo to potrebno?
20.12.2009 >> -21,0°C
Davis Vantage Pro2

mat89

oblačno tu pa tam kaplja dežja
T:2,3.C
Tmax:3,9.C
Tmin:-9,7.C
Veter do 15km/h JZ
Še 12cm južnega snega

Pihe

Še vedno sneži.Na oko izgleda,kot da se sploh nič ne dogaja(v soju cestne svetilke se komaj kaj vidi snežinke).Vendar pa se na tleh zadeva nabira izjemno hitro. Padlo je že 6-7 cm ,skupaj snega 10 cm.
-4,6 (malček se je dvignila temperatura od popoldne).
94%
1015 pada

In jutri je nov dan. :shrug: Poln vode in čmok-čmoka. :icon_arrow:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

kekec46

No, pravkar sem bil vne .. .mal motorja mal peš ...
po cesti je 5 cm novega zrnatega snega, skupna višina pa je 15-20 cm ... puhec se kar stiska pod težjim snegom ...
T: 0,7
HG: 94%
Rosišče: -0,1

Lp

stajercx

evo je prihrumel do nas, JZ namreč :icon_haha:

trenutno stanje: vetrovno,oblačno pri +2   (ob 18.30 še -6)

krispy123

Čudno pri nas še je vedno temparatura pod lediščem zdaj je pri -0.5 v mb pa že +2.
oblačno je
relativna vlažnost=77%