ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 2 Gosti gledajo to temo.

paradolf

Lj-Dobrunje
Oblačno, zelo narahlo sneži(zrnat sneg).
Brez vetra kakor lahko vidim po dimu iz dimnikov.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

rokec


ŠTROMAR

Pada nekaj med snegom in babjim pšenom.
Temperatura vztraja pri -3,6 °C.
Vetra ni.

Miha89

Zrnat sneg, -3°c, jah pomojem gre malo prekmalu tale otoplitev, mislim da bo do večera že dež :(
Let it snoooooow! =)

Domček

#829
Radomlje:

- oblačno, na gosto padajo drobne snežne kroglice
- temperatura: -2,2°C in kar hitro narašča (dvomim da se bo izšlo za leden dan)
- Tmin.: -17,8°C (ponoči)
- relativna vlažnost: 73%
- rosišče: -6,3°C
- pritisk: 1011,1 hPa, ustaljen
- veter: Z-SZ (292,5°) 6,3 km/h
- višina snežne odeje: 7 cm

LP :wavey:

gmail

Citat od: Miha89 dne 21. December 2009, 13:56:12
Zrnat sneg, -3°c, jah pomojem gre malo prekmalu tale otoplitev, mislim da bo do večera že dež :(

se povsem strinjam hitro bo zacelo dezevati, se pred nocjo

matootam

V Polju zdaj nekoliko bolj rahlo sneži, vidljivost je nekoliko slabša. Sneg se tudi prijema.  :icon_wink:

Astra

#832
Droben sneg naletava tudi v Mostah pri Komendi. Temp ob 14.00 -> Moste -3,5°C, Vrhnika -5,3°C.  :)
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

stog


Perice

Oblačno, pričel je naletavat sneg, temperatura pa okroglih 0°C! :icon_smile:
v pričakovanju dežja! :icon_exclaim:
Ni nam lahko... :)

nejck

Zrnat sneg, tempreatura pa že od 8ih zjutraj nespremenjena -3°C
V hribih je sneg doma...

zoki16

Pri nas še vedno zima -7,7 °C in brezvetrje

Pri Fredeku že + 1,5 °C in že piha južni veter.

Še malo pa se bo otoplilo tudi pri meni.
Vremenska postaja Cven

www.vreme.tikve.com

Ekolog

Oblačno, v višinah jugozahodnik veselo podi oblake po nebu :icon_rolleyes:, pravkar pa smo prešli v pozitivo, trenutno je +0,1°C (pa sem se nadejal še enega ledenega dne :icon_exclaim: :shrug:), vlaga: 86%, tlak: 1012,7 hpa

snowfrick

#838
Citat od: Ekolog dne 21. December 2009, 14:28:54
Oblačno, v višinah jugozahodnik veselo podi oblake po nebu :icon_rolleyes:, pravkar pa smo prešli v pozitivo, trenutno je +0,1°C (pa sem se nadejal še enega ledenga dne :icon_exclaim: :shrug:), vlaga: 86%, tlak: 1012,7 hpa

to pa je zanimivo
pri meni pa -1.4°C in rahlo naletavanje snežink(ni zrnat sneg)

edit:5.min nazaj je bilo -1.4,zdaj sem pa spet pogledal in je -0.9 ::)
se počasi bližam tvoji temepraturi

ice

sneži
do sedaj 2cm novega na 24 podlage
temperatura -2.2°C (pada)
temperatura na 1300m -5.6°C

pred prehodom v dež pričakujem še kakšnih 10cm

lp