ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

roky

#870
Zbilje: Temperatura -1.4°C, vlaga 90%, zunaj sneži pada zrnat sneg, umes pa padajo debele krpe :buttrock:! Dolgo trajalo ne bo več. Dež pričakujem jutri zutraj. Če bo prej pa napišem :icon_wink:.. Samo ne bo dobro,ko bo dež, sneg bo pobralo, pa tako lepo je,ko je vse belo. Tako pač je :shrug:!  :wavey: Edit: Pozabu sem napisat, da se sneg že oprijemle cest. Pomoje ga je cm padlo :shrug::wavey:

ice

Citat od: loooool dne 21. December 2009, 16:31:46
Citat od: ice dne 21. December 2009, 16:22:59
Ko bo višje prepihalo ti nebo pomagalo niti -20°C :icon_exclaim:

Če bo deževalo pri -5°C, sneg ne bo kopnel.
če bi biv južen nebi kopnel iz tega puhca bo pa ratalo mal brozge  ;D

nejck

Zdj je pa jugo tud tle resno pihnu, v zadnji uri iz -3°C na +0,5°C. Sicer še vedno sneži in je dober cm novga sam ne bo dlgo trajalo... :icon_banned:
V hribih je sneg doma...

robi14

Pri nas je zima kljub rahlemu minusu (T=-0 st.C) že podpisala kapitulacijo... Zunaj rahlo sneži, vmes pa pada zmrznjen dež, kar nakazuje, da je nekje višje JZ veter že prebil hladno plast...

Sneg se je že posedel, pa tudi z dreves je začel padati..

V glavnem povzetek zadnjih nekaj dni se glasi: "kratko, a sladko!"  :icon_wink:

krispy123

Ne vem kaj je danes to na arsotu kaže da je temparatura v mb 2C pri nas pa ko živim 13km stran le -2.3 verjetno je to posledica v mb zaradi jugozahodnega vetra ki še pri nas ni zapihal.

Astra

Rahlo sneži v Komendi. Smo pri -2,2°C.  :)

Sicer pa minimumi za nedeljo na spodnjem grafu. Za danes počakam na obdelavo do jutri.

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Pihe

Glede vseh teh čudenj,kako pri nekaterih temperatura že nad 0,kilometer stran pa še krepko pod njo: konstantnega JZ vetra sploh še ni.Zaenkrat so posamezni sunki, ki na določenem mikrookolju premešajo zrak in ker je zaloga hladnega zraka res še velika, se pri dvigovanju temperature to še ne pozna toliko. Ko pa bo enkrat zapihalo konstantno s +50 km/h(ponoči in zjutraj), negativnih temperatur praktično v večini Slovenije v hipu(govorim za čas nekaj ur) ne bo več(izjema skrajni SZ z alpskimi dolinami in zakotne doline na Koroškem).

Tu rahlo sneži pri -4,8, malce pocukrano po tleh.
Krepitev padavin tu pričakujem v roku treh ur. :icon_question:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

pajo26

#877
jesenice pa že fajn zasnežene :buttrock:temp. -4 že nekaj časa

http://hr.hribi.net/kamere.asp?kameraid=393

EDIT:od kje po vašem sega skrajni SZ in alpske doline :icon_question:

biker


bismarck

Lj - BTC intenzivno pada droben sneg... -3°C     :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:          još malo pa nestalo..ko nije koristio konzumaciju, nek si ****    :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:
24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

max

Pri nas že 1h pada zrnat sneg, pomešan s snežinkami, vendar bo kmalu konec.
Praktično smo že od jutra v pozitivi, trenutno je +2°C, veter Z-JZ 11km/h
Padavin 2,5mm, s preostalim stopljenim snegom, ki se je dokončno vdal odjugi

biker


zoki16

Evo ga, jugozahodnik je tukaj in v zadnjih dvajsetih minutah se je temp. dvignila iz - 8 °C na 0 °C.

Pihne pa ga dobrih 20 km/h.
Vremenska postaja Cven

www.vreme.tikve.com

matootam

Rahlo sneži, sneg pa se lepo prijema.
Naužil sem se snega za nekaj časa, tako da jbg, pa naj pride odjuga, ko jo hebe.  :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

Trocki

Na trenutke rahlo sneži pri temperaturi 1,3°C. JZ veselo nabija, ter počasi ogreva ozračje. Sneg gre seveda v maloro.
Edina mogoča svetla stvar v prihodnosti je poplavljeno, ter ob morebitni ohladitvi, zamrznjeno planinsko polje  :drool:
Dežja bo veliko.

LP
Vreme bo! :)