ZEVS Forum

Trenutno vreme (16.12.-31.12.2009)

Začel/a Aquatic, 16. December 2009, 06:33:43

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Est! Est!! Est!!!

Rahlo sneži, po tleh je že belo. Temperatura 0,6°C, skaklja gor in dol +-0,2°C. Tlak 1013,6 hpa in pada. Še vedno piha NE s hitrostjo 10,8 km/h. Vlaga raste in je že na 75%, posledično se dviguje tudi rosišče, -3,3°C.
Life is like weather! www.wineandweather.net/

tortelinek

Slika v živo iz naših krajev. Močan veter, kateri povzroča zamete na cestah, da so težko prevozne. Temperatura -1 celzija, vlažnost 90%.

Video ternutne situacije:

http://www.youtube.com/watch?v=XsWYjYLyZ6M

Lp

stajercx

trenutno stanje: oblačno

temperatura: hladnih -7°C :icon_question: :icon_question:

MaRkUš

Temperatura je padla z 0.3oC na -0.6oC, v višinah še vedno mrzlo, Krvavec ima še vedno -8oC, ter solidno sneži.

Ekolog

Oblačno, občasno naletavajo snežinke, temperatura: -0,2°C, vlaga: 85%, tlak: 1012,2 hpa

Roger

Rahlo snezi -4.5,je pa kriza pri nas na 600m kjer je samo se -1'c,zato mislim da bo pri nas in v lj kar kmalu presaltalo na d

Miha89

Hm, pri meni se je pa celo ohladilo za stopinjo in je sedaj -4, pada zrnat sneg, na trenutke celo zmerno, je pa pobeljeno, o cmjih pa še ne morem govorit:D
Let it snoooooow! =)

.sonček.

Citat od: Roger dne 21. December 2009, 15:46:42
Rahlo snezi -4.5,je pa kriza pri nas na 600m kjer je samo se -1'c,zato mislim da bo pri nas in v lj kar kmalu presaltalo na d

Pri meni je že 3 ure -2.4°C
Brez vremena ni življenja.

kire

Rahlo sneži, na trenutke zmerno
-2,5oC takoj ko zapiha zahodnik jo hitro požene do -0,5oC
2 cm novega snega na okoli 30 cm podlage.
Vreme je bilo, je, ter vedno bo.
LP. kire

Vremenko

Oblačno
močno sneži že cca 15min(stiropor)
1cm novega sneg
Piha JZ veter
Temperatura +1°C tako da počasi bomo prešaltali na dež
>:(
Lp

loooool

Pri nas -7 in sneži! :icon_arrow: Verjetno danes pri nas še ne bo dežja.

ribncan

Pri nas rahlo dežuje pri 2,1 stopinji C. Še okoli ene ure ponoči je bilo -22,5 stopinj C.

ice

Citat od: loooool dne 21. December 2009, 16:19:20
Pri nas -7 in sneži! :icon_arrow: Verjetno danes pri nas še ne bo dežja.
Ko bo višje prepihalo ti nebo pomagalo niti -20°C :icon_exclaim:

sneži
t -3.1°C
2-3cm novega

kekec46

Zmerno sneži, na gosto in drobno ...
T: -2,1
P: 1012,5
Rosišče: -3,3
Odčasno piha tja do 10 km/h
Približno 2 cm novega, zrnatega snega.

Lp

loooool

Citat od: ice dne 21. December 2009, 16:22:59
Ko bo višje prepihalo ti nebo pomagalo niti -20°C :icon_exclaim:

Če bo deževalo pri -5°C, sneg ne bo kopnel. ;D