ZEVS Forum

Utrinki iz Slovenije (1500 fotografij)

Začel/a stog, 08. September 2008, 11:56:26

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

stog

EDIT 31.12.2009
Tu sem izbrisal vsebino. :icon_arrow:

alan


stog

Se še spomnite te reportaže?
Verjetno ne.
Ker je ta forum precej omejen s številom znakov (istočasno tudi številom fotografij) sem dopolnjeno reportažo postavil na forum, kjer število znakov ni omejeno:

Uživajte in srečno novo leto :beerchug: (čim manj nesrečno pravzaprav :icon_sad:):

http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=29825518#post29825518