ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

joze

Ravna pri Ligu, delno oblačno.

Temperatura 23,4 °C

Tmin danes 13,6 °C ob 06:35

Vlaga 40 %

Pritisk 1013 hPa, rahlo raste

Padavine včeraj 8 mm

Padavine ta mesec  64 mm

Padavine letos  909 mm

Ste me kaj pogrešali? :icon_haha: :icon_lol:

walter76

PORTOROŽ:
Po pretežno jasnem jutru se se daj nekaj oblačnosti "nabira".
Morda kakšna plohica čez dan kaj več pa mislim da ne....
Prijatelj vremena !

H2o

Po oblačnem tednu se je danes končno pokazalo sonce. T = 21.4°C in lepo raste.
Padavine v tem poslabšanju:
pon: 39.4 mm
tor:  0.5 mm
sre: 62.4 mm
čet: 22 mm
pet: 7.7 mm
--------------------
skupaj: 132 mm
letos: 894 mm

Ciklon

Oblačno
T = +19,8°C
RH = 84%
p = 1010mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

walter76

Portorož:
oblačno-rosi  in grmi !
Od juga prihaja nekaj...
tem;:21.2.C
Prijatelj vremena !

wannabe

prešla nas je kar konkretna ploha  :icon_biggrin: T: 19.1 °C

walter76

Portorož:
Neverjetno zdaj že delno oblačno padavine so švignile mimo...
Prijatelj vremena !

max

Griže

Bilo je nekaj sonca, iz vzhoda pa se je spet pooblačilo, nekaj prihaja :icon_cry:
Temp 20,9°C
Tlak 1012mb
Vlaga 61%
Veter 6km/h S-SV

kekec46

proti severu oblačno, proti jugu delno jasno ...
imeli smo nekaj plohic ... kratkih ... tolk da je ceste zmočilo ...
t: 22,2
hg: 61
p:1010,7
padavine danes: 0mm
padavine včeraj: 11,9 mm

Lp

Cumulonimbus

#474
zajela nas je manjša ploha, z močnejšimi sunki SV vetra, proti tuhinjski dolini pa se delajo kar konkretne dežne zavese :drool:


p.s. V okolici Paradolfa se je razvila nevihta s točo, klicala me je punca, ki je nekako 1km. JV od Paradolfa na Duplici in je bilo slišati ropotanje toče po strehi :icon_question:...Paradolf

lp
Član ZEVS :)

max

#475
Tole je prišlo nad nas iz SV in tudi že dežuje, spremljevalec pa je veter 20+km/h Vzhod





EDIT: je šlo južneje :icon_haha:, le 0,3mm :icon_surprised:

wannabe

prešla nas je močnejša nevihta...toče ni blo saj tu pri nas ne...po radarju pa zgleda da je ponekod padala

polo

#477
J od mene se je naredila lepa nevihtica.
Pogled proti Adlešiči-Vinica


alan

Še pred 20 min je sijalo sonce, zdej se je pa ulilo. Močnejša ploha pada kakšnih dobrh 10 min.

hrošč

Slikano proti SV..tista zadeva iznad kamnika..dobra crnina..