ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 4 Gosti gledajo to temo.

Ciklon

Tmin = +9,8°C
Tmax  = +16,4°C
Padavine: 6,2mm
-------------------
oblačno
T = +10,1°C
RH =93%
p = 1014mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

Jovi

Kako lepo oranžno nebo nad nami...danes je bilo cel dan oblačno vreme in deževno. :shrug: :shrug: upam na boljši jutri
Razmišljajte pozitivno, uživajmo v naravi

Neurje

#782
Lep sončni zahod imamo po celodnevnem dežju.




Pihe

Sonce se je danes tako poslovilo od Krna:



Bodite pozorni na tip oblakov nad njim.Klasična poznojesenska slika.

Temperatura v dolini pa kar hitro navzdol, trenutno +9,5, vlaga pa navzgor 95%.
Pretežno jasno, proti vzhodu še nekaj ostankov odhajajoče fronte.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

paradolf

Uf, ravnokar sem opazoval prekrasen sončni zahod. Na žalost nisem imel rezervnih baterij s seboj, tako da je nastalo le nekaj fotografij, ki jih morda objavim v ponedeljek. Predvidevam da se je kdo našel (Markuš, Župmart...) ki je naredil fotke z boljšim fotkičem  :icon_biggrin:
Pri nas je padlo 15.7mm in mislim da smo zaključili za danes.
+11.1°C
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

H2o

Dobro ste ujeli.  :icon_wink:
Tudi v Žireh je lepo "zapalilo", na žalost brez fotoaparata  :shrug:
Temperatura po dolgem času pod 10°C in znaša 9.7°C.

Padavin danes kljub par-urnem curljanju le 6.7 mm.

robi14

Citat od: Pihe dne 13. Junij 2008, 20:55:19
Sonce se je danes tako poslovilo od Krna:



Bodite pozorni na tip oblakov nad njim.Klasična poznojesenska slika.

Čisto off topic, ampak vseen!
Uau! :drool:

stog

#787
Danes je "deževje" dalo škandaloznih 5,7mm.  :surprised:
Škandalozen je tudi mesec z le 78,5mm.  :surprised: :surprised:
Je pa danes tu že 12. zaporeden dan s padavinami.  :drool:
Pa vse dni le drobiž...  :icon_exclaim:  :wise:
Leto 2008 do sedaj šteje 639mm.
EDIT: Ups, vidim da spet nekaj pada zunaj...

walter76

Oblačno, piha Burja,take ki  se je ne bi še "zima sramovala".
No nov ALADIN me preseneča z napovedjo padavin za jutri pri nas...
Prijatelj vremena !

paradolf

Zopet se nekaj sili dež. Morda pridelamo še kako desetinko mm.
+11°C. Temperatura se je nekako ustavila. Če bi se zjasnilo bi pa padla še za kako stopinjo ali dve.
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

jaka

pri nas danes 12.4 mm padavin, trenutno pa oblačno in 8.9°C

Astra

Tudi na Vrhniki smo imeli nekaj dežja, sedaj gre pa počasi dež h koncu. Pred večerom smo imeli za nekaj minut mavrico, sicer pa cel dan oblačno z občasnim dežjem. Trenutno 10,9°C.  :icon_smile:

VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Mamut

Vreme v Nevljah

oblačno in megla v okolici

temp. + 9,1 C  :icon_eek:

1013,3 hPa

90 % vlage

veter SV 1,8 km/h

Včeraj padlo pri meni 15 mm dežja

snežna meja pod Kamniškim sedlom do višine 1650 m :icon_eek: :icon_question:

Vrhovi so prav lepo posuti in kar daleč dol je prineslo sneg. :icon_biggrin:

max

Griže

Visoka oblačnost
Temp 10,9°C
Tlak 1016mb, ustaljen
Vlaga 89%
Veter 5,9km/h JZ
Brez padavin, včeraj se je nakapljalo 5,5mm

grizli

Podatki za Kočevje

-oblačno (za november)
-temperatura 11.1°C
-tlak 1013hPa
-relativna vlažnost 89%
-padavine danes skupno 0 mm;včeraj 10 mm; ta mesec 123 mm
-veter 6.5 km/h; V - 83°

lpP
grizli ma vas rad