ZEVS Forum

Trenutno vreme [1.6 - 15.6 2008]

Začel/a walter76, 01. Junij 2008, 00:22:21

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

blazek

Ornk se je ohladilo pri nekaterih. Hladen zrak počasi napreduje proti JV. KAr se pozna tudi na krepitvi padavin. Pri nas smo danes še prilezli do 21°C, Takt 20,2°C. Bo šlo pa počasi le navzdol, le padavine morajo pričeti.

Včeraj je padlo 2mm dežja, ravno tolikoi, da je malo poflakalo. :icon_smile:

paradolf

Iz naliva prešlo v zmeren dež.
Res se je lepo ohladilo. Bi pasali skoraj dolgi rokavi in hlače :icon_rolleyes:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Duzek

Na Voglu po kameri sodeč dež s snegom :icon_eek: :icon_eek: :clap:

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si

blazek

Pravkar potegnil močan severnik, v sunkh do 10m/S. Temperaura je v manj kot desetih minutah padla za 2°C.

jaka

temperatura le še 11.4°C, rahlo dežuje, do sedaj 8.6mm, v zadnjih treh urah se je ohladilo za okoli 6 °C

fisher

Pri nas pa le nekaj kaplja. Do sedaj skromna 2mm. Temperatura pa 11 stopinj  :icon_exclaim:.

Capillatus

Pri meni trenutno 9°C  :icon_smile: Dežuje,  Od začetka padavin se je ohladilo za 4°C :icon_smile:

medica


Roger

Citat od: Duzek dne 13. Junij 2008, 14:02:01
Na Voglu po kameri sodeč dež s snegom :icon_eek: :icon_eek: :clap:


Ja dobro se je ohladilo.Sem gledal kamero na Svetih Višarjih(1700m),kjer je že kar konkretno pobelilo.Na arso pa pravijo da bo na 2500m 1°C :icon_question:,na kredarici pa že sedajle -2°C :icon_smile:Na Triglavu pa je temp. -4°C.Pri nas danes do sedaj 4.5mm,T= 11°C

Cumulonimbus

okoli 12 ure je potegnil močan SV veter, kar je naznanjalo prihajujočo fronto, ki nas je nato hitro dosegla, sprva se je za kakih pol ure ulilo, nič ekstremnega, sedaj pa rahlo dežuje že 2 ure :icon_wink:

danes zaenkrat 12.7mm. dežja :icon_wink:


lp
Član ZEVS :)

Vremenko

Oblačno
Rahlo dežuje (od 10.00 pa do 15.00 je koknretno deževalo 19mm)
Veter piha z hitrostjo od 5/15 km/h
Stanje pa se počasi izboljšuje :icon_wink:

Ciklon

Tale situacija danes je prava za sneg do nižin pozimi.

Vetrovno, mokro in hladno, T = 10,4°C.
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

JaniS

Ljubljana, Male Vižmarje, 15:44

Temperatura: +11,9 °C

Pritisk: 1011,7 hPa

Vlaga:  77 %
****

dominikb

V Novi Gorici so za 13.6.2008. naslednji podatki ob 15 h
                                         t=16˙C
                                      veter=ENE (5m/s)- burja in dežuje
                                        tlak=1009 mb
                                        vlaga=85%
Zaradi burje ter dežja je še večji občutek hladnega vremena.

Duzek

In na koncu bo padal sneg, kot že pred tisoč let.


http://bohinjska-bistrica.zevs.si