ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.5 - 31.5 2008]

Začel/a polo, 16. Maj 2008, 10:55:37

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

polo

Delno oblačno pri 23,1°C in 70% vlagi.
T min= 16,6°C
Da bi se danes v mojem koncu kaj skuhalo bodo morali oblaki spremeniti smer.
Trenutno prihajajo iz smeri JV,od tu pa še ne pomnem, da bi se kdaj kaj konkretnega skuhalo.

H2o

Žiri - prve kaplje. T = 24°C. Od JV se sliši grmenje. Tudi lisca zaznava lepe odboje v tej smeri..


Par minut nazaj slikani stebri proti JJZ:

hrošč

Glede na radar se zadeve kar hitro kuhajo, upam samo, da se tole prozenje premakne se mal bl vzhodno..kar pa ob tej smeri vetra res nevem ce bi znalo bit kaj.

Sicer pa v Lj spet soparen dan. :icon_exclaim:

Gorazd

To pa ni prav nedolžno  :icon_question::

Lep dan,
Gorazd

Mejte se radi

H2o

Pri nas ponovno sije sonce. V tej nevihti je padlo 5.3 mm dežja v parih minutah. Max RR = 86 mm/h. Kakšnih trdnih delcev pa ni bilo zaznati.
Ja, tista linija je pa kar poštena.  :icon_wink:

lp

hrošč

Slisalo se je prvo grmenje na Z/JZ, oblak zelo hitro raste :icon_eek: Se malo mora zlesti proti vzhodu..

bismarck

24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

TWISTER


jery_slo

Uf kakšna nevihtna linija je nastala v zahodni Sloveniji. Kaže da so imel na ESTOFEX prav :icon_arrow:

bismarck

24.2.2013 - DATUM ZA VREMENSKE ALMANAHE !

hrošč

Citat od: TWISTER dne 30. Maj 2008, 14:04:44
ah grem v chase :clap:
Me zanima ce so letni chasi tud tok nori kot zimski :icon_biggrin:


Evo v zivo proti zahodu slikano:

Smučar

Uf, kriza, pri nas pa glih malar fasado barva :icon_exclaim:
Naj  nevihtna linija še malo počaka Z od LJ.

wannabe

oo ker velik nevihtni oblak se naredil J/JZ od mene :icon_eek: slisi se oddaljeno grmenje. Temperatura pa 28.3 °C.

polo

Tako zgleda pogled na oblak od mene protiZ-SZ

Proti vzhodu pa še nič konkretnega


Ponekod po SLO bo še zanimivo oz.je že

indijanc

Lisca kaže kar veliko bombo JZ od Ljubljane...Tudi v Ljubljani pa se hitro kopičijo temni oblaki...