ZEVS Forum

Trenutno vreme [16.5 - 31.5 2008]

Začel/a polo, 16. Maj 2008, 10:55:37

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Neurje

vreme-Brnik                              9.25


Oblačno in dežuje

temp 12.8 stopinj

veter 2.6 km/h

tlak 1015 mbar

vlaga 83 %

iz nedelje na ponedeljek je padlo 23 mm dezja
iz ponedeljka do danes je padlo 45    mm dezja
skupaj sedaj ze 68   mm dezja




joze

Ravna pri Ligu, oblačno, vrstijo se plohe.

Temperatura 13,2 °C

Tmin danes 11,8 °C ob 06:30

Vlaga 70 %

Pritisk 1005 hPa, ustaljen

Padavine včeraj 7 mm

Padavine danes 7 mm

Precej hladno je za ta čas.

paradolf

V Lj trenutno brez padavin, se pa od JJV bliža nova večja pošiljka.

Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

ŠTROMAR

Zadnjo uro rahlo dežuje-rezultat 1 nov liter v dnevni bilanci. Temperatura cel dan vztraja med 11,2 °C in 11,4 °C.

dominikb

Vceraj je bilo oblacno z nevihtami danes pa je oblacno z burjo ki piha okoli 5m/s,tlak je 1002Hpa in se pada temperatura je 17C. To je bilo ob 9h zjutraj. Burja je zaradi tega ker je juzno od nas sredozemski ciklon.

paradolf

LJ-BTC trenutno soliden naliv  :icon_wink:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

ablak

Ob 11.00.h

Temp +8°C    
Zr.vl.   96%


Dežuje, občasno je zamegljeno. Brez vetra. Nič kaj toplo. Je pa naravi dež koristil saj se prebuja po kratkotrajni suši.

Nekaj fotk današnjega dne:







Nekateri se prebujajo v novo življenje...



Za nekatere pa je bil današnji dan žalostni konec pravkar začetega življenja.(medvedek povožen danes zjutraj)





Lp


dominikb

Od nedelje zjutraj pa do ponedeljka zjutraj je padlo 12l/m2 padavin.

ŠTROMAR

V zadnji uri novih 8 litrov dežja.

gradiščan

Citat od: ablak dne 20. Maj 2008, 11:28:06

Za nekatere pa je bil današnji dan žalostni konec pravkar začetega življenja.(medvedek povožen danes zjutraj)

Fotke današnjega dne navdušujoče...pravo oko imaš... na žalost pa je življenje prepogosto zelo kruto..

Ciklon

dežuje
T = +11,1°C
RH = 98%
p = 1007mb - raste
Padavine: od včeraj 19:30 do zdaj - 38,5mm  :icon_wink:
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

Snoop

V Mariboru že kakšne pol urce pošteno pada + grmi
I LeT My Little HoMiEs RiDe On YoU

beowulf

Lep pozdrav vsem skupaj jst sem "ta nov" ki se vam je pridružil! Tko bom reko doma sem iz prekmurja kjer ponavadi ni veliko dežja tu pa tam imamo kakšen ekstrem in če bo kaj takšnega bom z veseljem poročal če bo v moji dosegljivosti!
No kot vidim na radarju se nam približuje lep pas padavin...........huraaaaa :clap:

eddy

Tako pri nas rahlo prši pri temperaturi 12.0
max. je bil dosezen točno ob polnoč ko je bilo 13.8

kar se tiče padavin pa je tako:

Nedelja 18.5. _____ 23,3mm
Ponedeljek 19.5. ___4.7mm
danes pa Torek 20.5. ___ 35.2mm (zaenkrat)

Skupaj v tem poslabšanju 63.2mm

lp

Roger

rahlo dežuje 11.3°C.zadnji trije dnevi:nedelja 13.0mm, ponedeljek 26.1mm, torek 19mm padavin.Skupaj do sedaj 58.1mm dežja :icon_smile: