ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

TWISTER


paradolf

Citat od: TWISTER dne 25. April 2008, 13:00:30
ena lepa s Kredarice danes :drool:



Pa kidal so tudi že danes  :icon_wink:

Drugače pa se od severozahoda radar lepo polni. Fronta je pred vrati oziroma je verjetno že vstopila skozi vrata  :icon_biggrin:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Cumulonimbus

pooblačilo se je :icon_wink:

pričakujem kako nevihto kajti v smeri SZ se sliši oddaljeno grmenje...


proti Z


proti SZ


proti S


lp
Član ZEVS :)

joze

Ravna pri Ligu, oblačno in grmi

Temperatura 13,5 °C

Vlaga 47 %

Pritisk 1024 hPa, pada

Zaenkrat ni še nič padalo.

markokorosec.net

Trenutno močni nalivi in nevihte na južnem in sosednjem ITA Krasu, vmes tudi sodra :icon_wink:

Cumulonimbus

Pričelo je kapljati situacija pa je takšna...


proti vzhodu


proti JV vidi se en lep kumulus


proti SZ


proti S


lp

Član ZEVS :)

Astra

Živjo. Tudi tule se oblači. Grem v čejs, morda ujamem kakšno strelo.  :icon_biggrin:

Trenutno pa obetavnih 18°C. Že grmi na zahodu.  :clap:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

paradolf

Citat od: skywarn.si dne 25. April 2008, 14:13:39
Trenutno močni nalivi in nevihte na južnem in sosednjem ITA Krasu, vmes tudi sodra :icon_wink:

Podatek iz radioamaterske postaje NG na pregledu Mapwiew kaže kar 78mm danes. To bo verjetno napaka pomoje. Kaj praviš.  :icon_question:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

ŽUPMART

Lepi pogoji za kuhanje, nampreč 18,4°C! :icon_wink:

Ciklon

#474
oblačno, iz SZ smeri se nam bliža temna oblačnost :icon_wink:
T = +17,0°C
RH = 47%
p = 1021mb - pada
:icon_wink:

EDIT:  že lije in piha SZ veter :icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

Cumulonimbus

#475
Citat od: cumulonibus dne 25. April 2008, 14:35:54
oblačno, iz SZ smeri se nam bliža temna oblačnost :icon_wink:

tudi pri nas se je na SZ strani precej stemnilo :drool:

manjša ploha, drugače pri meni

EDIT: 14:54


Proti J (Ljubljana)


proti V menina planina, velika dežna zavesa




in pa še ena zavesa, proti Laziču (S) tam mora pošteno padat... Lazič :icon_question:

EDIT: 14:58 Močno je zapihal S veter :icon_eek: tudi malo večja ploha nas je zajela :icon_wink:


lp



Član ZEVS :)

TWISTER

Citat od: paradolf dne 25. April 2008, 14:28:27
Podatek iz radioamaterske postaje NG na pregledu Mapwiew kaže kar 78mm danes. To bo verjetno napaka pomoje. Kaj praviš.  :icon_question:

Mislim  da sploh ni nujno da je napaka, nevihtna linija se tam proži že cel dan, in če je to kak kraj ki je tam na tisti liniji je čisto možno :icon_wink:

ŽUPMART

Pričelo je padat, 16,2°C :icon_wink:
Pa malo je pihnilo.  :icon_wink:

zigarrdo

Tudi tukaj se je pooblačilo in nekoliko stemnilo, padavin še ni...še vedno paje toplo +17.6°C

T max. +18.3°C
vlaga 41%
veter JV 10 km/h

Na kredarici tudi danes veliko snežnih padavin, kidajo lahko kar vsako uro!  :icon_haha:
Everywhere you go you always take the weather with you

walter76

#479
Portorož oblačno,brez padavin zaenkrat.
Do sedaj je bilo večinoma delno oblačno, okoli  12:00 je v smeri SV bilo precej temno a ni nič spustilo.
Pričakujem vseeno v naslednjih 2 urah kakšno plohico.
Tem:19.5.C
Prijatelj vremena !