ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

Mamut

#450
Vreme v Nevljah

jasno :icon_wink:

temp.  + 3,2 C

1023,6 hPa raste :icon_wink:

85 % vlage

veter SV 2,5 km/h

upejmo da bo cel dan tak kot je jutro. :icon_biggrin:

ESTOFEX opozarja na možnost  razvoja  močnejših neviht. :icon_arrow:

Ciklon

#451
pretežno jasno
T = +3,8°C
RH = 98%
p = 1027mb - raste
:icon_wink:
Raj je v naravi :buttrock:

MINIMAX

MINIMAX
Lj-Polje

gradiščan

Gradišče-Brkini

Iz SZ se vleče neka sumljiva oblačnost  :icon_question:, očitno bodo nevihte že dopoldan..
Včeraj je bil čudovit pomladni dan.. ki smo ga doma polno izkoristili v urejanju okolice...
Trenutno stanje pa je takole:


ablak

Ob 06.30.h

Temp.   -1°C    
Zr.vl.     94%

Pretežno jasno z rahlo meglo in slano po kotlinah. Brez vetra. Temperatura je zlezla pod 0°C. Na nebu se že zbirajo oblaki, ki naznanjajo poslabšanje tekom dneva. Vsekakor današnji dan ne bo tako lep kot včerajšnji. Med oblaki se sramežljivo skriva jutranja luna.

Ena fotka:


Lp

Cumulonimbus

Pretežno jasno

temperatura je 3°C

iznad SZ se vleče koprena oblačnost, ki naznanja spremembo vremena popoldan :icon_wink:

danes lahko ob lokalnih plohah in nevihtah pade ponekod, predvsem v Z polovici slovenije tudi okoli 20mm. dežja :icon_wink:


lp

Član ZEVS :)

max

Griže pri Žalcu

Jasno
Temp 7,9°C
Tlak 1026mb
RH 78%
Trenutno brez vetra

Od SZ se počasi približuje oblačnost

Pihe

Oblačno, +8,1
Na Kaninu že vidim sneženje nad cca 1800 metri.
Rh 91%
Tlak visok 1025,1 Hpa ustaljen
Vetra ni, rosa je.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

joze

Ravna pri Ligu, oblačno in rahlo prši.

Temperatura 12,2 °C

Tmin danes 9,2 °C ob 06:53

Vlaga 43 %

Pritisk 1025 hPa, ustaljen

zigarrdo

Pretežno oblačno in suho vreme;

Temp. + 13.7°C
T min. + 5.2°C
vlaga = 62%
tlak = 10023hPa še raste
Everywhere you go you always take the weather with you

paradolf

V Lj se je pooblačilo.
Radar na Lisci pa kaže že nevihto JZ od Gorice. Razelektritve sicer niso pogoste ampak glede na to da še poldne ni ura  :icon_wink:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

Trocki

Pri nas se je kar fajn pooblačilo. Prav vidi se v zraku, da se nekaj kuha. Hehe
Vreme bo! :)

MogollonRimSLO

Nov uporabnik tukaj!

Glede na trenutno radarsko sliko...



...sem se nasmehnil, ko sem prebral ARSO-jevo napoved za danes:

"Popoldne bo spremenljivo do pretežno oblačno. Nastajale bodo krajevne plohe in nevihte, ob morju jih večinoma ne bo."

:icon_smile:

ŽUPMART

Moji podatki: 15,9°C, 59% vlažnost, pritisk 1022,4 hPa, brezveterje. Tmin 4,6°C ob 06:07. Padavin še ni bilo. :icon_wink:

Off: MogollonRimSLO, pozdravljen in dobrodošel! :icon_wink:

Cumulonimbus

pretežno jasno

T 17.4°C (pred šolskim centrom v kamniku)

pogled proti SZ naznanja poslabšanje vremena popoldan in po vsej verjetnosti bo nastalo nekaj ploh in neviht, energije je kar nekaj...


lp
Član ZEVS :)