ZEVS Forum

Trenutno vreme ( od 15. 04 - do 30. 04. 2008)

Začel/a Mamut, 15. April 2008, 05:22:49

Prejšnja tema - Naslednja tema

0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.

oleg

no tako bom začel ta mesec imamo že 450 litrov dežja
danes je bilo pa takole moj dežomir je nameril okoli 16 litrov dežja
trenutni podatki so
+ 10 celzija vlaga 95%
tlak 1008 milibarov raste
vetra ni smer pa sever  :icon_wink:
oleg

Pihe

Citat od: oleg dne 22. April 2008, 20:11:48
no tako bom začel ta mesec imamo že 450 litrov dežja

Oleg.Ta bo pa prehuda! Najbrž si mislil letos in ne ta mesec? Ker sta s kekcem46 geografsko blizu je skoraj nemogoče, da si dobil ta mesec toliko padavin. :icon_question:

Tu smo tudi v glavnem končali s tem poslabšanjem.Včeraj 31,6 mm, danes tudi 31,6 mm, skupaj torej 63,2 mm. Do 300 litrov je tokrat zmanjkalo 5,4 mm, kar pa bo do konca meseca sigurno brez problema doseženo. Letos razturam že s 874,8 mm padavin!
Drugače pa zdaj pretežno oblačno, +8,3, 1004,6 Hpa raste in 95% vlaga. Kanin pa se je baje odebelil za novega pol metrčka belega. :icon_wink: Vidim teptalce gor.
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

Gorazd

Citat od: Pihe dne 22. April 2008, 20:25:44
Letos razturam že s 874,8 mm padavin!
Jst tud z 887 mm. Bravo sosed.

Lep dan,
Gorazd

Mejte se radi

Astra

Lepi rekordi fantje.  :icon_wink:

Na Vrhniki smo danes pogasili žejo z dodatnimi 18 litri padavin. Trenutno pa 5/8 neba jasnega, temperatura pa 9,6°C.  :icon_wink:
VP Komenda - http://komenda.zevs.si       |      VP Vrhnika - http://vrhnika.zevs.si

Ciril

Slavnostno oznanjam, da smo včeraj v MS presegli 100 mm. Letos... :icon_lol:
Sicer pa danes 0.6mm z nekaj grmenja.

LP Ciril

Pihe

Citat od: Gorazd dne 22. April 2008, 20:36:08
Jst tud z 887 mm. Bravo sosed.

Lep dan,
Gorazd

Končno dostojen sotekmovalec! :icon_lol: :icon_lol:

Bolj resno pa napovedujem, da bomo letos po vsej verjetnosti pristali s padavinami prek 2000 mm na letnem nivoju. :icon_wink:
-------------------------------------
www.bovec-vreme.si

paradolf

Popoldan se je delno zjasnilo, trenutno pa zmerno oblačno in +9.3°C
Danes je padlo 17.8mm kar je seveda nad pričakovanji  :icon_wink:

Cumulonimbus he he, a misliš da bi se z 150 litri spogledovali  :icon_biggrin: :drool:


Fantje, nekaj podatkov sem že zbral o količini od včeraj. Če bo še kdo sporočil pa dodam zraven  :icon_wink:
Kdor visoko leta dalec vidi :)
http://www.youtube.com/watch?v=5NgXE1X-XyM
Davis Vantage PRO2

georges

Pri nas v zadnjih 24urah 1,5mm.
Trenutni podatki 10,4 stopinje, zračni pritisk 1005,3 in raste, vlaga 88%

Od 6.4.2008 od kar imam postajo pa vsega skupaj 45,5 litra padavin.

TheAnswer

Včeraj:  16,2 mm

Danes: 7,6 mm   ( zanimivo da precej manj kot v Kamniškem koncu, ponavadi smo zelo izenečeni )


max

Griže

Tmin 6,8°C ob 5:54h
Tmax 16,2°C ob 16:32h
-----------------------

Temp 9,2°C
Tlak1007mb, močno raste
RH 76%
Veter 5km/h JZ
Padavine 1mm

kekec46

včeraj: 15 mm
danes : 35,2 mm
ta mesec : okoli 270 mm
skupno : 572,8 mm

t: 7,5
hg: 92
p: 1006,1 raste

@Pihe : predvidevam, da padavine od tega mesca so tud moje okoli 300mm, saj po testiranjih dežemera mi ta kaže premalo ...
in skupne padavine predvidevam da so za okoli 100mm višje, saj smo imeli okoli slab meter snega vsega skup  + nepravilno merjenje dežemerja ...  :shrug:

LP


matjazp

Rove - Zagorje ob Savi
T=7,8*C
Vlaga=85%
Tlak=1003mBar - raste

Padavine:
Vceraj:  11,7l
Danes:  4,5l
----------------
Skupaj: 16,2l

April 2008:  80,8l
Leto 2008:  272,3l (kar ne zadošča niti za Pihetovo aprilsko količino:icon_cry:)

lp

Lepega vremena in sitega trebuha se človek naje

Nartabulš

21. aprila 2008 - 9  l padavin
22. aprila 2008 - 1  l padavin

april 2008 - 36 l padavin

leto 2008 - 159 l padavin

polo

Danes je bilo spremenljivo oblačno,iz ene plohice je padel le en liter dežja.
Trenutno je delno oblačno pri 10,4°C

T max= 14,8°C
T min = 7,3°C
Max veter 40km/h

Padavine včeraj: 5,2l/m2


zigarrdo

Zoped bolj oblačno, nekaj plohic prihaja, trenutno iz smri SV,  :icon_lol:

Temp. +8.8°C
vlaga = 89%
tlak = 1005 hPa raste
Everywhere you go you always take the weather with you