Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumZEVS forumProblemi - napake - predlogiForum: napake in predlogi
Strani: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48
Natisni
Avtor Tema: Forum: napake in predlogi  (Prebrano 255403 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
ŽUPMART
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1993-12-20
Sporočila: 2253

Sneg in nevihte so zakon

nejc.trampuz@hotmail.com
Email
« Odgovori #285 dne: 09. Marec 2010, 13:04:39 »

Konkretno za danes/jutri predlagam nacin post za postom, ne urejanje posta, ker bo slej ko prej nepregledno, pa se sproti ne bomo mogli spremljati kaj se dogaja.
Sicer se mi zdi polotova ideja fajn, bi blo za probat. Samo za danes bo kmalu prepozno.
Prijavljen
Ciril
Altokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1975-07-28
Sporočila: 635

Email
« Odgovori #286 dne: 09. Marec 2010, 13:05:59 »

Dobro, bil je samo predlog in spet ja, saj se poroča v trenutnem vremenu, ampak, če pride do ekstremnega pojava, dobro veste kak je naval v temi trenutno vreme in če nek član napiše (močno sneži z intezinteto 10cm/h) ali pa (pada velika toča v velikosti jajc)  se čez pol ure, ne bo nikjer več našlo tega podatka, pa čeprav je zelo zanimiv icon_arrow

Ja, saj potem bo pa po koncu ekstremnega pojava naredil nek povzetek za svoj kraj, ga dal v temo ekstremni dogodek in to je to. Če je trenutna tema zaprta, jaz gotovo ne morem v ekstremni dogodek pisati npr. hitrost vetra pri meni, torej to avtomatsko pomeni, da trenutnega vremena ne bom moral vpisovati dva dni!

LP Ciril
Prijavljen

Cumulonimbus
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2613

Email
« Odgovori #287 dne: 09. Marec 2010, 13:14:00 »

Ja, saj potem bo pa po koncu ekstremnega pojava naredil nek povzetek za svoj kraj, ga dal v temo ekstremni dogodek in to je to. Če je trenutna tema zaprta, jaz gotovo ne morem v ekstremni dogodek pisati npr. hitrost vetra pri meni, torej to avtomatsko pomeni, da trenutnega vremena ne bom moral vpisovati dva dni!

LP Ciril

Tukaj ne pomeni, da se vpisujejo samo rekordi na dan ekstremnega vremenskega pojava, ampak na splošno vremensko dogajanje po Sloveniji, kadar je napovedan ekstremni dogodek!

Drugače pa Župi ja, tudi ta ideja ni slaba, ampak v vsakem primeru bo ostalo nepregledno, zatorej ideja polota, nenazadnje nebi bila tako slaba praise

lp
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
pajo26
Altokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1982-05-30
Sporočila: 840

Email
« Odgovori #288 dne: 09. Marec 2010, 16:42:19 »

Moderatorji!
Ste zaspali?

Krispy123,tebi pa še samo 4 minusi falijo,da boš šel na dolge počitnice!

oprostite ker se vmešavam, vendar se mi to ne zdi pravično, zdaj ko si omenil da mu manjka toliko minusa, mu bodo tisti ki ga ne marajo nalašč dali...ugotovil sem da če jaz napišem podatke trenutnega vremena dobim minuse, če pa kdo ki je bolj poznan isti podatek pa dobi pluse..to so čist nerealni minusi...saj je res da krispy dovolj pretirava, včasih pa da lepe podatke in slikce pa vseeno šopa minuse..oprostite za za neprimerno temo...pa prosim ne brisat...
Prijavljen
ŠTROMAR
Član VD ZEVS
Cumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1958-10-24
Sporočila: 8795

« Odgovori #289 dne: 09. Marec 2010, 16:58:38 »

Brez zamere, ampak spet je nekdo naredil štalo! Zakaj?
Zaklenjena je tema TRENUTNO VREME(zaklenjena naj bi bila dobra dva dneva   icon_question  in odprta nova tema .....................
Resda na Primorskem piha močna burja in na zahodnem Dolenjskem moččno sneži. Ampak vsaj pol Slovenije pa ne more več vpisovat podatke o trenutnem vremenu drugam kot v novo temo o IZREDNIH DOGODKIH. Ampak po kakšni logiki je smiselno pisati o tem, da v Ljubljani ne pada nič, da piha zmeren veter, koliko je stopinj in vse to pod IZREDNE DOGODKE!

Vsekakor bi bilo bolje naknadno v v novo temo zbrati izredne dogodke in razmere in pustiti temo TRENUUTNO VREME odprto.  Včasih se je le dobro predhodno malo dogovoriti in uskladiti.

Predlagam, da se tema TRENUTNO VREME takoj odpre in se vanjo prenese poste, ki nimajo ekstzremnega pridiha. Nekaj dela sicer za moderatorja, ampak bomo imeli vsaj urejeno in pregledno.
« Zadnje urejanje: 09. Marec 2010, 17:01:13 od ŠTROMAR » Prijavljen

WS2300, WS2350 in WS2355 od Lacrosse technology so zakon !
ŠTROMAR
Član VD ZEVS
Cumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1958-10-24
Sporočila: 8795

« Odgovori #290 dne: 09. Marec 2010, 17:25:51 »

Moderatorji dobro jutro!

V tej temi od 48 postov zgolj 7 takih z vsebino primerno naslovu teme. Očitno napaka ker ste zaklenili temo TRENUTNO VREME. Zato predlagam, da jo takoj znova odklenete, da bomo o normalnem dogajanju poSloveniji lahko pisali tja.

Ker semle pisat, da pri nas piha 7 km/h in da je oblačno pri 0,1 °C res nima smisla.

Prijavljen

WS2300, WS2350 in WS2355 od Lacrosse technology so zakon !
joze
Gost
« Odgovori #291 dne: 09. Marec 2010, 17:37:29 »

Zaklenjena je tema TRENUTNO VREME(zaklenjena naj bi bila dobra dva dneva   icon_question  in odprta nova tema .....................
Resda na Primorskem piha močna burja in na zahodnem Dolenjskem moččno sneži. Ampak vsaj pol Slovenije pa ne more več vpisovat podatke o trenutnem vremenu drugam kot v novo temo o IZREDNIH DOGODKIH. Ampak po kakšni logiki je smiselno pisati o tem, da v Ljubljani ne pada nič, da piha zmeren veter, koliko je stopinj in vse to pod IZREDNE DOGODKE!

Vsekakor bi bilo bolje naknadno v v novo temo zbrati izredne dogodke in razmere in pustiti temo TRENUUTNO VREME odprto.  Včasih se je le dobro predhodno malo dogovoriti in uskladiti.

Predlagam, da se tema TRENUTNO VREME takoj odpre in se vanjo prenese poste, ki nimajo ekstzremnega pridiha. Nekaj dela sicer za moderatorja, ampak bomo imeli vsaj urejeno in pregledno.

Se popolnoma strinjam!
Prijavljen
gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5805

Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #292 dne: 09. Marec 2010, 17:39:06 »

Moderatorji dobro jutro!

Žal se je nekdo spet sam odločal brez posvetovanja  icon_arrow.. očitno bo potrebno odvzet kakšne pravice.. icon_banned Ampak kaj ko bova midva spet na njegovi tapeti  icon_kavabanga Takole na OKO tole komentiram..
Prijavljen
gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5805

Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #293 dne: 09. Marec 2010, 17:40:00 »

Aboslutno podpiram  icon_wink
Prijavljen
jaka
Član VD ZEVS
Altostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1986-09-18
Sporočila: 1657

jaka_sporin@hotmail.com
WWW Email
« Odgovori #294 dne: 09. Marec 2010, 17:43:32 »

Res je! Tole sedaj nima smisla oz. je malo smešno...je pa res da bo moral potem vsak malo presoditi, če njegovo sporočilo sploh sodi med izredne dogodke. No zagotovo bo več dela  za moderatorje, ampak bo vsaj pregledno...
Prijavljen

Ciril
Altokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1975-07-28
Sporočila: 635

Email
« Odgovori #295 dne: 09. Marec 2010, 19:47:29 »

Tema trenutno vreme odklenjena, za neextremne razmere!

Večje oziroma burno dogajanje pišite tukaj!

Pa zakaj bi sedaj eni pisali sem, eni pa tja? Naj bo tako, kot je predlagala polo, po končanem dogodku naredi vsak, katerega se to tiče, povzetek za svoj kraj in konec, trenutni podatki, pa čeprav ekstremni pa v temo trenutno vreme. Vsak uporabnik en post v temi izredni dogodki - enostavno in pregledno.

LP Ciril
Prijavljen

Snežak
Cirokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1979-01-17
Sporočila: 351

L.P.Simon

« Odgovori #296 dne: 10. Marec 2010, 00:11:52 »

Če lahko še nekaj dodam  icon_redface

Za preglednost,bi bilo dobro tudi,da se kreganje in metanje polen pod noge drugim,na nek način odpravi,ker priznam,je včasih zanimivo, in bi,ali pa tudi sem že kdaj kaj pokomentiral,ko nebi smel, vendar za obiskovalce,ki iščejo vremenske razmere za nek kraj,jim res ne bi bilo treba tega prebirat,saj so to zadeve nas ki večkrat sodelujemo na različne načine,in se že nekako poznamo med seboj.Moderator pač ne more biti prisoten 24 ur na dan,da bi skoz brisal objave,ki ne spadajo v določene teme.
Dajmo člani!! Malo se zamislimo,pa sami pri sebi razščistimo,da je to nekako javni forum,in se prepira preko zasebnih sporočil.
Tud jst se nasmejem kakšnemu krispy-ju,ampak priznajmo si da pač taki ne morejo ,in zavoljo veredostojnosti foruma ne smejo objavljati takih postov pred "javnostjo".
Ker tudi jaz rad kdaj berem njihove izjave,in potem razne odgovore,ki me pošteno v dobro voljo spravijo,pa naj se takim malo omeji dostop do tem ki so za javni ogled.Naj si najprej priborijo ugled pred člani ,oz.moderatorji v zaprih temah,pa se jih potem "odveže" .
Ne gre se samo za Krispy-ja,saj jih je več,ki nimajo kaj pisat tam.Preprosto se jih zaklene,pa naj pišejo samo v smetišču,saj tam se jim pa tud jaz rad nasmejim-hehe.

Nočem,in nisem hotel nikogar užalit,to je samo eno od mojih mnenj.Največ pa naredijo člani sami.Pa lahko noč in čimbolj miren dan vam želim Simon. wavey
Prijavljen

Življenje je lepo,ČE ga živiš
Ciklon
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-06-24
Sporočila: 3420

Lokacija: Voglje, 375m n.v., cca 2 km zračne razdalje od letališča J. Pučnika (na J strani avtoceste)
humanrs@msn.com
Email
« Odgovori #297 dne: 10. Marec 2010, 12:20:49 »

Zdaj sem vse tiste poste, ki so bili neprimerni premaknil iz teme za ekstremne dogodke, ki je bila odprta včeraj s strani @Cumulonimbusa, v primernejše tema.
Tema naj bo kar zaklenjena, mi moderatorji/administratorji pa bi lahko poste, ki so primerni za v to temo, iz trenutnega vremena premaknili.
Tako se bo v temi za ekstremne dogodke ohranil tudi zaporedni pregled dogajanja, saj se posti razvrstijo po časovnem zaporedju.
Posledično tako ne bo prihajalo do podvojitve vsebine, ki bi bila v postu v temi trenutno vreme in v postu povzetka dogajanja (kot so nekateri predlagali) v temi za ekstremne dogodke.

Moderatorji/administratorji saj bomo zmogli, ane?... saj nas je dosti  icon_wink
Prijavljen

Raj je v naravi buttrock
piskec
Uprava ZEVS
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1966-05-03
Sporočila: 2137

www.krtina.com

piskec@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #298 dne: 10. Marec 2010, 13:51:17 »

Zgleda, da prihaja do določene zmede.

Kar sicer ni prav nič narobe, bilo bi pa fino, da bi taka zmeda čimprej minila. Zato moderatorje prosim, da se dogovorijo in potem delujejo v skladu s svojimi postavljenimi smernicami.

Načeloma je vseeno, kakšna smer se izbere, zelo pomembno pa je, da potem moderatorsko telo deluje skupaj in skupno ter časovno usklajeno.

Prosim, da se to uredi čimprej.

Moje mnenje izvira iz prejšnjih izkušenj: tema Trenutno vreme je skoraj nekako "sveta", zakleniti jo bo vedno pomenilo določeno zmedo in pritoževanje. Ponavadi smo za nekatere določene dogodke odprli še posebno temo, kamor pa so pač pisali tisti, ki pač hočejo pisati v kaj takega. Šele na koncu se lahko naredi še povzetek v taki, novo določeni, temi, medtem ko Trenutno vreme teče naprej.

Vsakršne druge možnosti prinašajo zmedo in težave, kakor smo opazili najbrž že vsi.

To je le moje mnenje. Jaz dajem prednost samim moderatorjem, da se med seboj domenijo in poskrbijo, da bodo zadeve laufale čimbolj normalno!

Vsekakor in v vseh primerih pa se je vedno dobro posvetovati prej, preden se karkoli takega naredi.

Prijavljen

piskec
Uprava ZEVS
Nimbostratus
Odsoten Odsoten

RD: 1966-05-03
Sporočila: 2137

www.krtina.com

piskec@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #299 dne: 10. Marec 2010, 13:53:42 »

Zdajle sem ugotovil, da ne delujejo povezave do arhiva, kot je recimo tale  icon_question
Povezava na Arhiv:

http://arhiv.zevs.si/viewforum.php?f=39&sid=1feb5762dc72a9bb202cd83cf7d51cba

Pa še tole Štromar, ko sem ravno (šele zdaj!) tvoj post opazil - arhivi ZEVS so tukajle: http://fredek.pointclark.net/ZEVS_arhiv/index.php
Prijavljen

Strani: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 48
Natisni
Pojdi na: