Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumZEVS forumZevs forum - novo na forumuNovosti
Strani: 1 ... 3 4 [5]
Natisni
Avtor Tema: Novosti  (Prebrano 53122 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
TWISTER
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1981-08-19
Sporočila: 1470

VREME JE ZAKON

Email
« Odgovori #60 dne: 14. Januar 2008, 23:12:37 »

meni se najbolj zanimivo zdi to kar že skoz poudarjam...na vremenskem forumu je vse manj prostora za vremenarje in vse bolj se zagovarja ene debate ki jih tudi Sherlock ne more povezati z vremenom.  icon_rolleyes Nekateri se ne zavedajo da je ta forum tukaj nastal zaradi vremena in ne vreme zaradi foruma icon_arrow jaz sem že 100krat rekel(tudi na srečanjih) a se gremo vremenski forum in vremensko društvo ali vsega po malo, pravi babji forum icon_arrow(sorry punce samo tko se reče) pol me pa piskec opozarja naj berem neprebrana sporočila...
Mene je dejansko že pri tistih postajah vse minilo, zdaj pa še to vidim... skoraj ves čas ki sem ga imel(priznam da ga imam zelo malo) sem posvetil napovedim in vremenu na tem forumu, čeprav sem bil prej skoz aktiven na crometeo in zgleda da je bila to napaka, ker tukaj zame sploh ni več vremenski forum in verjetno ste nekateri opazili da sem vedno manj tukaj. Še tisti s katerimi je bila debata o vremenu dokaj zanimiva počasi odhajajo...le zakaj...

aja pa še to: JAZ BRIŠEM POSTE V NAPOVEDIH IN ČE KOMU KAJ NI PRAV NAJ MI POŠLJE OSEBNO SPOROČILO DA ŠE NJEMU OSEBNO OBJASNIM icon_arrow
in tako bo ostalo dokler bom imel v desnem delu ekrana možnost za brisanje prispevkov icon_arrow

URŠA mi smo pa itak na vezi, tako ali drugače. Tudi jaz se ti zahvaljujem za vso pomoč od hiške, pomoči pri postaji( čeprav še vedno ne prenaša podatkov icon_biggrin), raznih mailov in podatkov za katere sem te prosil, urejanju stvari in seveda pivu ki si ga častil v Kosezah icon_wink  itd...
Prijavljen

Postaja Ljubljana Koseze:

http://pljusak.com/koseze/wx.htm

[img]http://www.rtvslo.si/cache/vre
urša
Gost
« Odgovori #61 dne: 21. Januar 2008, 23:16:54 »

Pošten dogovor s predsednikom je sledeč:
Do Občnega zbora društva ostane status Quo.
Tam bo pa vsak imel pravico in možnost sodelovati s svojimi konstruktivnimi predlogi za delo v naprej icon_arrow
Toliko v vednost vsem ki ste se "strgali s ketne" v brezvezni debati  icon_arrow

Spc-nehaj lajati na lastno senco wise
Prijavljen
Spc
Cirokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 338

« Odgovori #62 dne: 21. Januar 2008, 23:19:10 »

Vidim, da bom tudi jaz zapustil vse vas.
Plus tega bom verjetno zahteval, da se umakne ves materijal, ki sem ga sam naredil (logitip, in druge stvari)..
 icon_arrow

Kajti sedaj po novem sem spremenil link do "galerije moje vremenske postaje" na moji spletni strani, da ljudje ne rabijo odpirat radio city foruma in da vidijo mojo postajo na zevsu ...  sedaj pa sem dal spet nazaj.. kajti forum je spet zaprt.
Mi je kolega ravno rekel, da mi spet galerija moje vremenske postaje ne deluje.

wise

Bomo vidli kakšna velika senca bo potem na zevsu.

« Zadnje urejanje: 21. Januar 2008, 23:24:02 od Spc » Prijavljen

Strani: 1 ... 3 4 [5]
Natisni
Pojdi na: