Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumVremeZahtevaj napovedBad Kleinkirchheim- vremenske napovedi od 12.2. naprej...
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Bad Kleinkirchheim- vremenske napovedi od 12.2. naprej...  (Prebrano 3031 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
too24232
Gost
« dne: 11. Januar 2008, 18:39:41 »

Glede na to, da grem jutri smučat v Bkk za en teden, me zanimajo naslednje napovedi:  (1.) ali bo jutri v Bkk deževalo, ali snežilo in kolikšna bo intenziteta padavin
                                (2.) kakšna je napoved za nedeljo
                                (3.) kakšno bo vreme v prvi polovici prihodnjega tedna?

Za odgovore se zahvaljujem,dodajam pa še dva podatka kraj Bad Kleinkirchheim leži na nadmorski višini 1000m, smučiščapa segajo do višine 2000m. Lp
Prijavljen
Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 6563

« Odgovori #1 dne: 11. Januar 2008, 21:45:17 »

Glede na to, da grem jutri smučat v Bkk za en teden, me zanimajo naslednje napovedi:  (1.) ali bo jutri v Bkk deževalo, ali snežilo in kolikšna bo intenziteta padavin
                                (2.) kakšna je napoved za nedeljo
                                (3.) kakšno bo vreme v prvi polovici prihodnjega tedna?

Za odgovore se zahvaljujem,dodajam pa še dva podatka kraj Bad Kleinkirchheim leži na nadmorski višini 1000m, smučiščapa segajo do višine 2000m. Lp

Mislim, da ravno kakega briljantnega vremena ne boš imel tam gor naslednji teden.Uvod bo seveda deževno snežen in predvsem jutri zelo vetroven.Sprva bo deževalo(spodaj!), nato pa bo hitro prešlo v močno sneženje.računam da bi lahko padlo do nedelje dopoldne kakih 30 do 40 cm snega tam gor. Potem bi pa moral bit dan in pol pavze s kar lepim vremenom, a že v torek jovo na novo.Takrat bo začelo snežit kar takoj(brez dežja).In spet bo kar ornk zasenežilo do četrtka zjutraj. Spet kakih 30 cm (ali več) novega snega.
Kakorkoli, boš vsaj po celcu dričal. icon_smile
P.s.: Napiši mi, koliko ima voda v toplicah gor.Me zanima!
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: