Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumRačunalništvoProgramska oprema jquery in wswin deklaracija problem
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: jquery in wswin deklaracija problem  (Prebrano 4128 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
sebastig
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 25

« dne: 20. November 2012, 22:49:49 »

Živjo,

mogoče mi lahko kdo malce pomaga pri tej težavi: v custom.txt kolikor mi je znano mora biti v prvi vrstici ukaz za generiranje datoteke .html torej nekaj tajega: <!--%customfile=xy.html%--> če tega ukaza ni, wswin načeloma zgenerira datoteko html vendar privzeto ime custom.html
Sam imam to datoteko poimenovano v index.html za lažji dostop na spletu oz. krajše tipkanje naslova. Uporabljam pa tudi jquery(fancybox 2 programsko kodo) za slike oz. grafe... Težava ki nastopi je da mi dokument oz. moja stran v IE -ju ne dela tako kot bi morala. Slike se ne odprejo v popup-u kot bi se morale. Zadeva deluje v firefoxu in chrome-u v IE-ju pa pač ne zaradi ugibanja verzije html kodiranja dokumenta. Ker pa tudi jquery oz. kakršna koli druga koda želi ali pa celo hoče imeti definiran html kod mora biti v prvi vrstici dokumenta ukaz za definiranje html-ja ki je takle: <! DOCTYPE html>  http://www.w3schools.com/tags/tag_doctype.asp
Ironično je da tudi wswin želi za  generiranje html datoteke v prvi vrstici dokumenta svoj ukaz(seveda če želim poljubno ime html datoteke) kar pa se pretepa z deklaracijo html strani in posledično nepravilnim delovanjem v raznih brskalnikih. No zadeva ni tako moteča, ampak sorazmerno veliko uporabnikov uporablja IE ali pa so morda kje celo omejeni samo na IE in preprosto stran ne dela pravilno....
No če bi kdo vedel kako bi lahko še drugače wswin generiral imedatoteke.html pa nebi potreboval ukaza v prvi vrsti v dokumentu bi bil zelo hvaležen.

Lep pozdrav,
S
Prijavljen

Only the sky is the limit!
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: