Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumTehnikaVremenske postajeDavis Vantage Vue - na katero spletno stran jo vnesti
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Davis Vantage Vue - na katero spletno stran jo vnesti  (Prebrano 2989 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
berboish
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 1

Email
« dne: 01. Marec 2017, 19:58:54 »

Pozdravljeni.Jaz sem nov, kar se vremenskih postaj tiče.Zanima me glede vremenske postaje Davis Vantage Vue in Weathwrlink Ip.Kam oz na katero stran na internetu je najboljše dat da bodo podatki čimbolj ažurni in zanesljivi?
In seveda bi bil vesel kakšnih navodil.Trenutno imam povszavo na Weatherlink in wuweather strani.
Weatherlink je nekako staromoden.Wuweather pa zamuja z podatki. Za vsak nasvet se lepo zahvaljujem.
Prijavljen
tomazsta
Član VD ZEVS
Altostratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1960-12-29
Sporočila: 1095

« Odgovori #1 dne: 01. Marec 2017, 20:38:02 »

Pozdravljen,

Sam imam tudi Davis VP2+ postajo z weatherlikIP dataloggerjem in preko Weathelink.com nimaš kaj veliko možnosti za posredovanje podatkov na druge strani, le na: CWOP, GLOBE in Weather Underground. Brez lastnega PC-ja ali katere druge rešitve ne moreš pošiljati podatkov na druge spletne strani oziroma na lastno spletno stran. Lahko sicer preko katere od skript, ki podpirajo tudi weatherlink.com ali katero od prej naštetih strani kreiraš tudi svojo spletno stran brez PC-ja.

LP Tomaž
Prijavljen

VP Rakitna, 827m: Davis Vantage Pro2 plus

http://rakitna.zevs.si
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: