Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumVremeZahtevaj napovedVreme Hrvaška Istra
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Vreme Hrvaška Istra  (Prebrano 3056 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Wit75
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 51

Email
« dne: 17. Julij 2014, 07:19:20 »

Pozdravljeni,

ker se odpravljam počasi na dopust me zanima kakšno bo vreme v Hrvaški Istri od nedelje 20.7 dalje in sicer za Rovinj. Gledal sem kar nekaj napovedi in kot kaže v pon na bolj slabo situacijo, potem pa nekje je torek že boljši, nekje še ne in tudi vročina, ki je sedaj bo kot kaže od nedelje dalje popustila. Očitno isto kot pri nam v Sloveniji.
Torej če kako kaže za ta konec Jadrana za naslednji teden?

Hvala!

Lep pozdrav,
Boštjan
Prijavljen
Smučar
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1981-07-05
Sporočila: 3704

Email
« Odgovori #1 dne: 17. Julij 2014, 08:51:17 »

Zaenkrat kaže kot si že napisal za prehod fronte, malo dežja in ohladitev v pon., tor., nato pa suho in vedno toplejše vreme s temperaturami do 30°C.
Lahko pa pričakuješ kar nekaj burje v naslednjem tednu, sicer ne pretirano močne, ampak bo pa zniževala občutek vročine.
« Zadnje urejanje: 17. Julij 2014, 08:54:26 od Smučar » Prijavljen
Wit75
Cirus

Odsoten Odsoten

Sporočila: 51

Email
« Odgovori #2 dne: 19. Julij 2014, 10:02:49 »

Ok hvala. Očitno bo pon in tor slabše. Kako pa sedaj kaže od srede dalje, ker spet zavisi kje gledam. Nekje kaže da bo bolj tako tako, drugod pa sončno oziroma vsaj brez padavin.
Prijavljen
piromanka
Cirostratus

Odsoten Odsoten

Sporočila: 110

« Odgovori #3 dne: 20. Julij 2014, 21:12:10 »

NOVO

Hej..Tudi jaz bi rabila malce pomoči. Iz torka na sredo se odpravljam v okolico Zadra pa bi prosila če mi malce bolj konkretno počekirate vreme.
Sicer me nebi zanimalo, ampak ker grem kampirat me malce skrbi, glede vetra in kšnih konkretnejših neviht.
Je za ta konec vidna kakšna večja štala?
in še za notranji del me zanima, predvsem območje predora Sveti Rok in Mala kapela-veter?

Fuul hvala za pomoč Smiley
Prijavljen

ŠTROMAR
Član VD ZEVS
Cumulus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1958-10-24
Sporočila: 8780

« Odgovori #4 dne: 21. Julij 2014, 13:20:57 »

Kot zaenkrat kaže bo v okolici Zadra glavnina padavin v noči iz ponedeljka na torek( cca 50mm+), v torek čez dan občasno še nekaj dežja in nato nekaj malega padavin še v torek zvečer in v noči na sredo. V sredo dopoldne naj bi padavine ponehale, delno se bo zjasnilo.
Nekega posebnega vetra v torek in v noči na sredo ni videti, se pa bo veter začel malo krepiti v sredo čez dan.
Od četrtka naprej pretežno jasno z občasno povečano oblačnostjo brez padavin, v soboto niso izključene posamezne plohe ali nevihte.
Temperature od srede naprej med 25 in 28 stopinjami, v nedeljo že blizu 30 stopinj.

Skratka na poti verjetno nekaj dežja, nato pa iz dneva v dan boljše vreme. Pa prijeten dopust  icon_wink
Prijavljen

WS2300, WS2350 in WS2355 od Lacrosse technology so zakon !
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: