Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

ZEVS ForumRačunalništvoProgramska oprema Programska oprema WEATHER Display 10.37 P
Strani: 1 [2]
Natisni
Avtor Tema: Programska oprema WEATHER Display 10.37 P  (Prebrano 19283 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
Ekolog
Gost
« Odgovori #15 dne: 18. Avgust 2010, 19:12:46 »

Ne to pa ne bi vedel nažalost, ker nisem nikoli operiral z weather displayom, @Domček ti pa tud ne vem kaj tako kompliciraš okol teh programov, a nisi zadovoljen z WsWinom, a mogoče nima zadosti funkcij ali kaj icon_lol icon_lol, pust tale pomankljiv weather display, ki dela grozne grafe ter presedlaj na wswin pa nared si eno simpl spletno stran z minidisplayom, current.html tabelo ter dnevnim grafom pa je zadeva rešena, sj tud ni treba met miljon mini grafov pa tedenskih pa prejšnjetedenskih grafov gor na spletni strani, sama navlaka za strežnik Grin icon_rolleyes
Prijavljen
Domček
Gost
« Odgovori #16 dne: 18. Avgust 2010, 19:49:18 »

Ne to pa ne bi vedel nažalost, ker nisem nikoli operiral z weather displayom, @Domček ti pa tud ne vem kaj tako kompliciraš okol teh programov, a nisi zadovoljen z WsWinom, a mogoče nima zadosti funkcij ali kaj icon_lol icon_lol, pust tale pomankljiv weather display, ki dela grozne grafe ter presedlaj na wswin pa nared si eno simpl spletno stran z minidisplayom, current.html tabelo ter dnevnim grafom pa je zadeva rešena, sj tud ni treba met miljon mini grafov pa tedenskih pa prejšnjetedenskih grafov gor na spletni strani, sama navlaka za strežnik Grin icon_rolleyes

Oba programa imata prednosti in tudi pomanjkljivosti. Zato bi bilo pa super, če bi se dalo uporabit oba. Tako bi podatke iz Weather Displaya
(ki jih bolje obdela) lahko potem posredoval na WsWin, ki riše lepše grafe in se iz njega naredi lepšo spletno stran. Torej imel bi prednosti obeh programov na kupu.  icon_biggrin

Nobenega od nas nisi razočaral, ker si verjetno edini ki se ubada s tem... icon_rolleyes

Jah, nekdo se more.  icon_mrgreen

@Pihe, imaš prav. Na tak način se samo enkrat prenese podatke na WsWin. icon_cry
Ampak, če se to da, potem tudi tekoči podatki po neki logiki ne bi smeli biti tak problem.  shrug
Prijavljen
Domček
Gost
« Odgovori #17 dne: 25. Avgust 2010, 21:55:40 »

Sem vprašal g. Krenna, če se da iz WD-ja na WsWin spravit podatke tako, da bi se osveževali, pa mi je odgovoril:

Citiraj
I think it will be the best to create a file with Weatherdisplay variables (see tagslist.txt for all supported variables).

The Weatherdisplay template-file should be like such:
%date%;%time%;%indoortemp%;%temp%;%indoorhum%;%hum%;%baro%;%avgspd%;%dirdeg%;%gstspd%

... and so on.

In Wswin create a X-CSV-Import Config File  -> program help
and with that, you can watch this file.

regards
W. Krenn

Torej moram najprej v WD-ju s temi kodami sestavit nek logfile in potem naredit iz njega cfg file, da ga bo WsWin lahko bral..  icon_question   

Prijavljen
wisky
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1957-05-12
Sporočila: 2493

Delaj dobro in bo vse dobro!

WWW Email
« Odgovori #18 dne: 31. Avgust 2010, 10:46:20 »

DOMČEK, pozdravljen! bouncy

Da ne boš osamljen jezdec, sem kupil najnovejšo verzijo WSWIN-a in bom prav tako poskusil mupariti WSWIN in WD. Kakšni bodo rezultati, ti jih sporočim. v kolikor si ti zadevo že zrihtal, mi javi, kje so bile pasti.

Lp Wisky  smash
Prijavljen

VP Tezno pri Mariboru postaja  PRIMUS SOLAR -IT.
HW, WSWIN, WUHU, WEBCAM Prestigio PWC 320
s52sk
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 24

WWW Email
« Odgovori #19 dne: 19. September 2011, 10:43:49 »

Pozdrav!
WDlive je sedaj tudi v Slovenskem jeziku. Kontaktiral sem Juliana in mi je posredoval vse kar potrebujem, zadevo prevedel in sva  uredila tako da je WDL sedaj tudi v Slovenščini. Sicer se pojavlja še nekaj napak a bo to rešeno v naslednjih verzijah.

LP Marko
Prijavljen
ziga108
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 36

« Odgovori #20 dne: 31. Maj 2013, 21:21:28 »

Ali kdo tukaj uporablja weather display imam namreč eno vprašanje nekoč mi je že uspelo,da sem podatke prenašal iz METAR-ja a sem uporabil samo sliko Dež sonce,megla oblaki itd sedaj sicer to tudi dela a imam 2 bannerja banner od svoje postaje in banner od METAR-ja moj banner pa sicer uporablja slikice od METARA.

Počečkanega bannerja ne želim
Kako moram WD nastaviti, da to dosežem?
Prijavljen
Strani: 1 [2]
Natisni
Pojdi na: