Prestavljeno iz: Smeh in solze 2013

<< < (2/2)

medovreme:
Živjo, Cimet.

Tvoja navedba, da "si se potihoma odstranil in upal, da se bo forum izboljšal" je samo kontraproduktivna. Piši, objavljaj reportaže in prispevke. Ravno na ta način bo kakovost foruma zrasla, ne pa z umikom v ozadje. Upam, da s tvoje strani še pade kakšna lepa reportaža, kot je v preteklosti in se veselim tvojih prispevkov tudi v prihodnje.

Lep vremenski (čeprav res megleni) pozdrav na Gorenjsko,

Medovreme

Oblak69:
Predlagam, da se na portalu (prva stran), kjer se objavljajo članki o vremenu, zraven napiše tudi datum, kdaj je bil prispevek objavljen. Pri vremenski napoved je to že lepo urejeno  ;)

medovreme:
To je avtomatika, vendar je očitno treba popraviti kak "hakeljc" pri globalnih nastavitvah. Bomo popravili.

Drugače naj se take težave morda raje sporoči v prihodnje kar direktno s Portala ZEVS prek kontaktnega obrazca:
http://zevs.si/index.php/urednik-portala/kontakt

lp in hvala za obvestilo,

Marko

Oblak69:
Nisem vedel kam naj umestim to vprašanje zato se je tule znašlo. Velja za v bodoče  :angel:.

levjos:
Citiraj iz: Oblak69 na 30. December 2013, 09:49:04

Predlagam, da se na portalu (prva stran), kjer se objavljajo članki o vremenu, zraven napiše tudi datum, kdaj je bil prispevek objavljen. Pri vremenski napoved je to že lepo urejeno  ;)

Urejeno. Prišlo je do kratkega stika pri snovanje novega menija. Takrat se dodeljujejo posamezne postavke, ki so vidne ali pa ne. In verjetno sem spregledal tole zadevco.
Sicer me je Medo že opozoril in sem takoj popravil.
Hvala za opozorilo.

Navigacija

[0] Seznam sporočil

[*] Predhodna stran