Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumVremeNapoved vremena-splošna debata (Moderatorji: mat89, roky, komar)Napoved vremena [ 01.10-16.10.2007]
Strani: 1 ... 10 11 [12]
Natisni
Avtor Tema: Napoved vremena [ 01.10-16.10.2007]  (Prebrano 82844 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
blazek
Uprava ZEVS
Stratokumulus
*****
Prisoten Prisoten

RD: 1987-10-14
Sporočila: 3714


Lokacija: Družinska vas- Šmarješke Toplice, 166m

Email
« Odgovori #165 dne: 16. Oktober 2007, 17:41:38 »

Zdej nič ne kaže da bi kje v gorah padlo od 50-75cm snega. Še z orografijo nebi padlo toliko. Razen, če se naslednji zagoni ne spremenijo.
Prijavljen

Pihe
Uprava ZEVS
Stratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1961-02-11
Sporočila: 5803


Lokacija: Bovec, 438 m

WWW
« Odgovori #166 dne: 16. Oktober 2007, 18:17:27 »

Ma dajte malo umirit te centimetre, da vam na koncu ne bodo ostali metri.Nategnjenega nosu. icon_lol
Kar je dosedaj iz modelov zanesljivo je to, da se bo občutno ohladilo in, da bo Primorska fasala močno burjo, ostali pa SV veter. Temu ne bomo ušli.Če bodo pa Gorjanci mal pod vrhom pobeljeni bo pa že "uspeh". icon_arrow
Prijavljen

-------------------------------------
www.bovec-vreme.si
Ledeni
ZEVS napovedovalec
Nimbostratus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1975-03-06
Sporočila: 2573


Lokacija: Otočec ob Krki: Lešnica 177 m.n.v. in Herinja vas 330 m.n.v.

Email
« Odgovori #167 dne: 16. Oktober 2007, 18:46:10 »

Ma dajte malo umirit te centimetre, da vam na koncu ne bodo ostali metri.Nategnjenega nosu. icon_lol
Kar je dosedaj iz modelov zanesljivo je to, da se bo občutno ohladilo in, da bo Primorska fasala močno burjo, ostali pa SV veter. Temu ne bomo ušli.Če bodo pa Gorjanci mal pod vrhom pobeljeni bo pa že "uspeh". icon_arrow
Pod to se tud jaz podpišem
Prijavljen

Cumulonimbus
Nimbostratus

Prisoten Prisoten

RD: 1990-01-06
Sporočila: 2314


Lokacija: kamnik/žale

Email
« Odgovori #168 dne: 16. Oktober 2007, 19:00:49 »

Ma dajte malo umirit te centimetre, da vam na koncu ne bodo ostali metri.Nategnjenega nosu. icon_lol
Kar je dosedaj iz modelov zanesljivo je to, da se bo občutno ohladilo in, da bo Primorska fasala močno burjo, ostali pa SV veter. Temu ne bomo ušli.Če bodo pa Gorjanci mal pod vrhom pobeljeni bo pa že "uspeh". icon_arrow
Pod to se tud jaz podpišem

končno nekdo ki je podprl moje besedičenje icon_redface bo pa primorce kar ornk prepihalo icon_arrow


lp
Prijavljen

Član ZEVS Smiley
TWISTER
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1981-08-19
Sporočila: 1470


Lokacija: Ljubljana-Koseze
VREME JE ZAKON


Email
« Odgovori #169 dne: 16. Oktober 2007, 19:04:52 »

Ma dajte malo umirit te centimetre, da vam na koncu ne bodo ostali metri.Nategnjenega nosu. icon_lol
Kar je dosedaj iz modelov zanesljivo je to, da se bo občutno ohladilo in, da bo Primorska fasala močno burjo, ostali pa SV veter. Temu ne bomo ušli.Če bodo pa Gorjanci mal pod vrhom pobeljeni bo pa že "uspeh". icon_arrow
Pod to se tud jaz podpišem

končno nekdo ki je podprl moje besedičenje icon_redface bo pa primorce kar ornk prepihalo icon_arrow


lp

jaz se s tem čist ne strinjam...seveda je najbolj verjetno po zdajšnih kartah a se spreminjajo iz zagona v zagon...poglejte novi ukmo... dejstvo je da se bo močno ohladilo, osebno sem siguren v snežinke(lahko tudi v obliki ploh) tudi marsikje po nižinah, ponekod tudi trenutna belina, seveda pa ne govorim o kaki snežni odeji icon_arrow
Prijavljen

Postaja Ljubljana Koseze:

http://pljusak.com/koseze/wx.htm

[img]http://www.rtvslo.si/cache/vre
ŽUPMART
Nimbostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1993-12-20
Sporočila: 2161


Lokacija: Ljubljana
Sneg in nevihte so zakon

nejc.trampuz@hotmail.com
Email
« Odgovori #170 dne: 16. Oktober 2007, 19:09:40 »

Ma dajte malo umirit te centimetre, da vam na koncu ne bodo ostali metri.Nategnjenega nosu. icon_lol
Kar je dosedaj iz modelov zanesljivo je to, da se bo občutno ohladilo in, da bo Primorska fasala močno burjo, ostali pa SV veter. Temu ne bomo ušli.Če bodo pa Gorjanci mal pod vrhom pobeljeni bo pa že "uspeh". icon_arrow
Pod to se tud jaz podpišem

končno nekdo ki je podprl moje besedičenje icon_redface bo pa primorce kar ornk prepihalo icon_arrow


lp

jaz se s tem čist ne strinjam...seveda je najbolj verjetno po zdajšnih kartah a se spreminjajo iz zagona v zagon...poglejte novi ukmo... dejstvo je da se bo močno ohladilo, osebno sem siguren v snežinke(lahko tudi v obliki ploh) tudi marsikje po nižinah, ponekod tudi trenutna belina, seveda pa ne govorim o kaki snežni odeji icon_arrow

TAko se govori, Twister! icon_haha clap
Prijavljen
Ciklon
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-06-24
Sporočila: 3105


Lokacija: Voglje, 375m n.v., cca 2 km zračne razdalje od letališča J. Pučnika (na J strani avtoceste)
humanrs@msn.com
Email
« Odgovori #171 dne: 16. Oktober 2007, 19:29:08 »

Na TV SLO1 je g. Gregorčič rekel, da se bo v soboto ponovno pooblačilo in zvečer bo začelo deževati.
Ampak GFS teh padavin ne kaže.  icon_question
Prijavljen

Raj je v naravi buttrock
TWISTER
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1981-08-19
Sporočila: 1470


Lokacija: Ljubljana-Koseze
VREME JE ZAKON


Email
« Odgovori #172 dne: 16. Oktober 2007, 19:38:05 »

Na TV SLO1 je g. Gregorčič rekel, da se bo v soboto ponovno pooblačilo in zvečer bo začelo deževati.
Ampak GFS teh padavin ne kaže.  icon_question

pa sej to jaz razlagam, evropski modeli kažejo drugače kot ameriški in zato pravim da ne moremo reči točno kaj bo icon_wink
Prijavljen

Postaja Ljubljana Koseze:

http://pljusak.com/koseze/wx.htm

[img]http://www.rtvslo.si/cache/vre
Ciklon
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-06-24
Sporočila: 3105


Lokacija: Voglje, 375m n.v., cca 2 km zračne razdalje od letališča J. Pučnika (na J strani avtoceste)
humanrs@msn.com
Email
« Odgovori #173 dne: 16. Oktober 2007, 19:45:55 »

Zdaj v drugi napovedi pa je g. Gregorčič še dodal, da za nedeljo (na dan volitev) kaže "žal" na skoraj zimsko vreme.

Mraz bo, sneg je pa še pod vprašajem. icon_wink
Prijavljen

Raj je v naravi buttrock
TWISTER
Altostratus

Odsoten Odsoten

RD: 1981-08-19
Sporočila: 1470


Lokacija: Ljubljana-Koseze
VREME JE ZAKON


Email
« Odgovori #174 dne: 16. Oktober 2007, 19:51:00 »

tale njegov "žal"  shrug me je prav presenetil, ker on je tudi snegoljubec clap
Prijavljen

Postaja Ljubljana Koseze:

http://pljusak.com/koseze/wx.htm

[img]http://www.rtvslo.si/cache/vre
Ciklon
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1987-06-24
Sporočila: 3105


Lokacija: Voglje, 375m n.v., cca 2 km zračne razdalje od letališča J. Pučnika (na J strani avtoceste)
humanrs@msn.com
Email
« Odgovori #175 dne: 16. Oktober 2007, 20:57:03 »

Mislim, da je tale "žal" izrekel zaradi volitev, ker je ponavadi udeležba teh zaradi slabega vremena slabša. Je pa izrekel z rahlim nasmeškom icon_smile 
icon_biggrin  icon_wink

Zdele je pa g. Pečenko po TV v Piramidi. icon_wink
« Zadnje urejanje: 16. Oktober 2007, 20:59:08 od cumulonibus » Prijavljen

Raj je v naravi buttrock
Strani: 1 ... 10 11 [12]
Natisni
Pojdi na: