5. vremenska stava 2013: Višina snežne odeje na vremenskih postajah

(1/2) > >>

ribncan:
Ker se ob koncu tedna in v začetku prihodnjega ponovno obeta sneženje do nižin, sem verjetno še zadnjič to sezono pripravil zimsko stavo. Zanima me, koliko bo znašala skupna snežna odeja v sredo 27. marca ob 7. uri na naslednjih postajah:

ARSO:
Kočevje,
Rateče,
Slovenj Gradec,
Ljubljana, Celje,
Murska Sobota,
Črnomelj,
Bilje pri Novi Gorici,
Letališče Portorož
Lisca,
Kredarica,
Vojsko,
Vogel

ZEVS:
Bohinjska Bistrica,
Orešje pri Ptuju,
Podljubelj,
Planina pri Rakeku,
Družinska vas,
Šentjošt nad Horjulom,
Lobnica pri Pohorju

Svoje stave mi pošljite na ZS najkasneje do sobote 23. marca do 19. ure.  Vse izbrane lastnike ZEVS postaj pa naprošam, da do sobote vsaj enkrat v temo Višina snežne odeje napišejo, koliko snega imajo (če ga nimajo, naj napišejo 0 cm).

ribncan:
Prispelo je 8 stav. Koliko je kdo stavil, objavljam v dveh tabelah (posebej Arso in Zevs postaje):

Arso postaje:

Zevs postaje:

Hvala vsem, ki ste oddali svoje stave!

ribncan:
Znani so rezultati 5. vremenske stave. Tekmovalci ste na prvih 6 mesti v le 7 točkah. Tokrat točke zaradi malo sodelujočih dobite vsi. Sporočam, da sem iz stave vzel Lisco, ker podatka iz te postaje ni že nekaj dni in nima smisla čakati.

ribncan:
Sporočam še prave vrednosti višine snežne odeje.

ribncan:
Prišlo je do napake. Planina pri Rakeku je danes zjutraj imela 10 cm snega in ne 27, kot sem pomotoma vzel iz teme Višina snežne odeje. Posledično se je spremenil tudi vrstni red. Na prvem mestu imamo kar dva. Čestitam!  :beerchug:

lp, Rok

Navigacija

[0] Seznam sporočil

[#] Naslednja stran