Sodobni fotoaparat

<< < (2/3) > >>

Vendetta:
Hvala za odgovore! Bi mi lahko samo še priložila kakšen primer fotografije ki jo izdela takšen fotoaparat?

Capillatus:
Jaz nimam nobene full size. V google vpiši DSC h90, in preberi kakšen "review". Tam boš sigurno našel kakšen primer full size fotografije.  :icon_wink:

Smučar:
Citiraj iz: max na 16. Januar 2013, 13:05:00

Capillatus ti je dal lep primer zelo dobrega kompakta za nezahtevnega uporabnika. Včasih sami preveč kompliciramo in hočemo boljše in dražje. Če pa malo pomislimo, pa fotografij večjih formatov od 15x10cm ne delamo, te pa zelo dobro naredijo še cenejši kompakti. Seveda pa spet ni za pričakovati, da bodo fotke vrhunske(beri - profi)
Sam imam Panasonic lumix TZ20, z identičnimi karakteristikami, le ISO razpon ima malo večji(boljši/občutljivejši v slabših svetlobnih pogojih-sedaj je že izven prodaje).
Je res, da se da s takim kompaktom delati kar lepe vremenske fotke, če _znaš_ fotografirat.
 Vendar le v dobrih svetlobnih pogojih. Ko svetlobe ni dovolj, je pa konec heca. Vsaj zrnate fotke, če že ne zmazane.

max:
Citiraj iz: Smučar na 16. Januar 2013, 13:35:26

Je res, da se da s takim kompaktom delati kar lepe vremenske fotke, če _znaš_ fotografirat.

Smučar,  sem napisal, pa si izrezal tisti del mojega komentarja :icon_rolleyes:
Citiraj iz: max na 16. Januar 2013, 13:05:00

Dobre fotke pa potem dela kilometrina - izkušnje, ko malo spoznaš kaj vse aparat zmore  :icon_wink:

Citiraj iz: Smučar na 16. Januar 2013, 13:35:26

Vendar le v dobrih svetlobnih pogojih. Ko svetlobe ni dovolj, je pa konec heca. Vsaj zrnate fotke, če že ne zmazane.

Pri slabši svetlobi, so pa skoraj vsi kompakti bolj bogi zaradi velikega števila pixlov na majhnem senzorju  :shrug:

Vendetta:
Nočem nekaj na hitro, zato bom raje preveril.

http://www.bigbang.si/kompaktni-fotoaparati/coolpixl310-crn-nikon-493879
http://www.bigbang.si/kompaktni-fotoaparati/coolpixl810-crn-nikon-493905

Se lahko ta dva merita z ostalimi podanimi?

Navigacija

[0] Seznam sporočil

[#] Naslednja stran

[*] Predhodna stran