Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumVremeSplošnoSerpentinškova statističnia poročila
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: Serpentinškova statističnia poročila  (Prebrano 2701 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
andrej
Cirus

Odsoten Odsoten

RD: 1941-06-09
Sporočila: 18


Lokacija: Ljubljana

« dne: 06. Junij 2012, 18:05:35 »

Že kar nekaj časa zbiram Serpentinkove komentarje k mesečni statistiki njegove postaje. Vsak komentar zase je dober in ga je v morju poročil vredno poiskat in prebrat. V le nekaj stavkih je povzeto vse kar je bilo značilnost meseca na katerega se komentar nanaša. Danes pa sem komentarje zbral in si jih sprintal. Nastal je prvovrsten letopis vremenskega dogajanja. Upam, da s tem nisem kršil avtorskih pravic ali kaj podobnega.
PS
Gora neobdelanih mesečnih statističnih poročil me spomni na modrost iz stare Juge: svi pišu, niko ne čita". Itak
 clap
Prijavljen

andrej
Serpentinšek
Stratokumulus

Odsoten Odsoten

RD: 1984-10-08
Sporočila: 3690


Lokacija: Domžale (297m), tudi Bočna/Gornji Grad (440m)

« Odgovori #1 dne: 25. Junij 2012, 19:35:30 »

O moj bog, mi je kar nerodno icon_lol Pa šele zdaj vidim tole...Ni bilo treba odpirat teme za to, hehe.

Ja no, vsak ima svoj način...moj je tak, da s čimmanj pisanja in  nakladanja povem čimveč ter da je zadeva pregledna. Ker imam v Domžalah samo padavinsko postajo je že zato manj podatkov. Pa tudi če bi imle temperature zraven, bi povzel le bistveno, ne pa cele romane podatkov, ki v glavnem nimajo nobenega pomena ter jih človek težko bere.

Glede avtorskih pravic ni panike, glede odškodnine se boš pač zmenil z mojim odvetnikom.  icon_wink   Wink
 LP
Prijavljen

LP iz pad. postaje Domžale Smiley
Naš kotiček v Bočni: https://i.postimg.cc/43ZXNMgc/Bocna-mix.jpg
Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: