Novice: Trenutno ni obvestil.
Dobrodošel, Gost. Prosim, prijavi se ali se registriraj.

 ZEVS ForumVremenske postajeVremenske postaje po Sloveniji (Moderatorji: ŠTROMAR, mat89)točnost podatkov
Strani: [1]
Natisni
Avtor Tema: točnost podatkov  (Prebrano 4801 krat)
0 Člani in 1 Gost gledajo to temo.
dg100
Cirostratus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 132


Lokacija: Dol pri Borovnici, 317 m

Email
« dne: 20. Junij 2012, 14:44:15 »

Prosim vse člane foruma, da ocenijo točnost podatkov temperature in zaščite temperaturnega senzorja moje postaje.
http://www.awekas.at/en/qualcheck.php?id=6371
Zaradi verodostojnosti primerjajte še Vrhniko in Ljubljana Koseze - tem podatkom zaupam.
Moje podatke je namreč spljuval en častni član tega foruma in potem brisal poste.
Upam, da tega posta ne bo brisal.
Prijavljen

dg100
Cirostratus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 132


Lokacija: Dol pri Borovnici, 317 m

Email
« Odgovori #1 dne: 20. Junij 2012, 15:30:11 »

Max, ne brisat tega posta. Prebran je že 19x.
Prijavljen

max
Global Moderator
Cumulus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8232


Lokacija: Griže pri Žalcu 299m

WWW Email
« Odgovori #2 dne: 20. Junij 2012, 20:44:59 »

In od kod ti je prišlo na pamet, da sem jaz pljuval po tvojih podatkih in jih brisal?  icon_question

Za to zadevo se bom pozanimal, potem se pa odločil kaj bom zahteval, ker takšno "obrekovanje" pa ne bom prenašal icon_banned icon_mad

Mimogrede, danes sem sedajle prvič na forumu Angry
« Zadnje urejanje: 20. Junij 2012, 20:46:35 od max » Prijavljen

gradiščan
Član VD ZEVS
Stratus
*
Odsoten Odsoten

RD: 1965-06-30
Sporočila: 5986


Lokacija: Gradišče-Brkini - 590,2 m, 11.km od Kozine proti Reki, na južnem delu je slavniško pogorje
robert.drgan@gmail.com
WWW Email
« Odgovori #3 dne: 20. Junij 2012, 21:08:53 »

Max, ne brisat tega posta. Prebran je že 19x.

Jaz sem brisal, če te že zanima, kajti vse tisto nepotrebno je bilo pisano pod poste od določene vremenske postaje in tja ne sodi.

Predlagam ti, da najprej sam podaš samooceno svoje postaje in jo tudi utemeljiš. Kar je videt na Awekas pa ni verodostojno, ker so temperatire po urnih intervalih. Kaj pa je vmes med eno in drugo uro  icon_question

PS: Če kdo pljuva po forumu je to izpod vsake kritike, vendar v zadnjih dnevih nisem zasledil pljuvanja in bi takoj predlagal ban  icon_banned. Seveda pa imajo člani ZEVS-a popustke, kar pa ti nisi, dovoliš pa si na pamet pisat, skoraj pljuvat druge postaje. Naj ti bo v opozorilo pred  icon_banned

Prijavljen
dg100
Cirostratus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 132


Lokacija: Dol pri Borovnici, 317 m

Email
« Odgovori #4 dne: 20. Junij 2012, 21:20:25 »

In od kod ti je prišlo na pamet, da sem jaz pljuval po tvojih podatkih in jih brisal?  icon_question

Za to zadevo se bom pozanimal, potem se pa odločil kaj bom zahteval, ker takšno "obrekovanje" pa ne bom prenašal icon_banned icon_mad

Mimogrede, danes sem sedajle prvič na forumu Angry

Dejstvo je , da si napisal marsikaj, ne vem, če pišeš hitreje kot misliš, ali pa je še kaj hujšega. Je  pa sigurno, da so včeraj so bili zbrisani vsi posti, vključno s tistim, kjer si povedal da imaš ARSO hišico.
Ne vem pa o kakšnem obrekovanju govoriš?
Prijavljen

dg100
Cirostratus

Odsoten Odsoten

RD: 0000-00-00
Sporočila: 132


Lokacija: Dol pri Borovnici, 317 m

Email
« Odgovori #5 dne: 20. Junij 2012, 21:41:09 »

Jaz sem brisal, če te že zanima, kajti vse tisto nepotrebno je bilo pisano pod poste od določene vremenske postaje in tja ne sodi.

Predlagam ti, da najprej sam podaš samooceno svoje postaje in jo tudi utemeljiš. Kar je videt na Awekas pa ni verodostojno, ker so temperatire po urnih intervalih. Kaj pa je vmes med eno in drugo uro  icon_question

PS: Če kdo pljuva po forumu je to izpod vsake kritike, vendar v zadnjih dnevih nisem zasledil pljuvanja in bi takoj predlagal ban  icon_banned. Seveda pa imajo člani ZEVS-a popustke, kar pa ti nisi, dovoliš pa si na pamet pisat, skoraj pljuvat druge postaje. Naj ti bo v opozorilo pred  icon_banned



Dej Grdiščan  oglej si http://www.wunderground.com/weatherstation/WXDailyHistory.asp?ID=ISLOVENI14 , če želiš po minutah. Nisem pljuval drugih postaj, moje pa tudi ne boste.
Prijavljen

max
Global Moderator
Cumulus
*****
Odsoten Odsoten

RD: 1964-11-07
Sporočila: 8232


Lokacija: Griže pri Žalcu 299m

WWW Email
« Odgovori #6 dne: 20. Junij 2012, 22:33:59 »

Dejstvo je , da si napisal marsikaj, ne vem, če pišeš hitreje kot misliš, ali pa je še kaj hujšega. Je  pa sigurno, da so včeraj so bili zbrisani vsi posti, vključno s tistim, kjer si povedal da imaš ARSO hišico.
Ne vem pa o kakšnem obrekovanju govoriš?

Marsikaj sem napisal? Le kaj bi to bilo? zdaj še ciljaš na to, da sem jaz za sabo brisal?
A veš kaj, z mano in tudi drugimi, se ti ne boš takole pogovarjal. Poste nisem brisal jaz, to si že zvedel.......
Obrekovanju?......razmisli malo kaj si misli stem postom, verjetno si ti tisti ki piše hitreje kot misli ali preveri



Max, ne brisat tega posta.

KLONK! icon_banned
« Zadnje urejanje: 20. Junij 2012, 22:41:46 od max » Prijavljen

Strani: [1]
Natisni
Pojdi na: